Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány akivel egész jól...

Van egy lány akivel egész jól elbeszélgettem facen. Hogyan tudjam meg hogy tetszik e nekem és hogy küldjek neki "jeleket" hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

2014. júl. 2. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezd meg magadtól: Ez a lány tetszik nekem? És az első kérdésre meg van a válasz.
2014. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hívd el randizni. :)
2014. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
még azért nem akarom elhívni csak szolid jeleket akarok küldeni. 1. válaszoló én megkérdeztem magamtól de nem tudom eldönteni hogyan tudjam meg?
2014. júl. 2. 15:42
 4/8 A kérdező kommentje:
várok válaszokat
2014. júl. 2. 15:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázz már ennyire. Nem kellenek semmiféle jelek. Beszélgessetek és hívd el randira.

Segítek: Figyelj csak Zsuzsi, arra gondoltam, hogy úgy is ilyen meleg van, lenne kedved eljönni velem fagyizni? Ha elmegy valószínű kedvel, ha nemet mond akkor meg legalább tudod és nem idegeskedsz rajta. na hajrá

2014. júl. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
moziba elhívni pár haverral hülyeség?
2014. júl. 2. 15:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Az. Fel akarod szedni, nem a haverokkal elszórakoztatni. Akkor hívd moziba, a lényeg, hogy csak ketten legyetek. Ő egy lány, nem fog megenni. Legyél laza
2014. júl. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
és hogyha megkérdezem mondjuk hogy eljön e moziba és nemet mond akkor nem "veszítem el"
2014. júl. 2. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!