Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti hogy reagálnátok?

Lányok, ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Ha titeket egy srác elhívna valahova Facebookon, mert nem igazán tudtok találkozni élőben, ti elmennétek vele?

Mind a ketten gimnazisták vagyunk, de én egy évvel idősebb. Beszéltünk már valamennyit, meg ismerjük is egymást. Egy szép, kedves lányról van szó, de valamennyire szerény és tudom róla, hogy nehezen megkapható. Arra számítok, hogy valami kifogást fogok kapni, hogy miért nem tud jönni, mert félhet az ilyen találkozásoktól (úgy tudom, hogy nem volt még barátja, csak rengeteg udvarlója).

Magamról annyit, hogy a hátam mögött megválasztottak már az osztály leghelyesebb pasijának, meg kérdezték is már, hogy miért nincsen csajom, mikor simán lehetne. (Ezt nem nagyképűsködésként mondtam!!!)

Szóval, ha megkérdezném, hogy van-e kedve találkozni, akkor szerintetek benne lesz, vagy csak elutasít?

(Tanácsokra is nyitott vagyok!)


2014. júl. 2. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
ha tetszel neki, valószínűleg belemegy
2014. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Próba cseresznye, de értelmes helyre vidd!!!

Diszkó, mozi kizárva, sétálni kettesben, egy finom kávé, esetleg múzeum, ott nem lesztek annyira zavarban mert a képekről is lehet beszélgetni, nem lesz fájdalmas csend...

Ami még fontos kora délutánt javasolj, estét semmiként nehogy e-miatt ugorjon meg...

De első randinak szuper egy gyors reggeli is..

2014. júl. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér. Ha szimpatikus lenne a fiú, én biztosan igent mondanék. :)
2014. júl. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Ha azt gondolod, hogy a nőknek csak a férfi kinézete számít, akkor tévúton jársz.


Te ne azzal akarjál felvágni, hogy milyen jól nézel ki. Azok a nők. Neked az a fontos, hogy a jóképűséged mellé legyen olyan stílusod, viselkedésed, testbeszéded, beszélőkéd, ami vonzó a nők számára.

Jóképűen is lehetsz balf-.asz, akinek nem jön össze senki és szarabb kinézettel is lehetsz csajozókirály. (Tény: Nálad hülyébbek, vagy rondábbak, vagy csóróbbak is sikeresen csajoznak, szexelnek, míg te nem. Akkor talán mégsem csak a kinézeted számít.)


Tanács: Ismerkedj és kezdeményezz a valóságban valódi nőkkel. Hacsak ez a csaj nincsen titokban hónapok, évek óta beléd zúgva, akkor nem fog eljönni veled csak egy facebookos meghívás alapján. Úgy is elutasíthat simán (sőt!), hogy közben ha személyesen ismerkednél vele, simán igent mondana.

2014. júl. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Elnézést kell kérjek, ha azt lehetett leszűrni abból, amit írtam, hogy én megpróbálok kinézettel hódítani. Teljesen tisztában vagyok vele, hogy ahhoz, hogy valakinek bejöjjön valaki sokkal több, esetleg teljesen más szükséges. Azért írtam ezt, mert ha egy lány nem ismer egy fiút, akkor szerintem a külső alapján ítéli meg. Amit hall miközben a közelében van, amit lát.

Ezen az ismeretlenségen szeretnék változtatni. Nem egyből randira szeretném hívni, csak ismerkedni(!), aztán meg a többi az majd jön utána.

2014. júl. 2. 18:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kell mentegetőzni senki előtt, mindenki azt ír amit akar, ez az INTERNET...-és ez a kulcs!

De a kritikusnak abban igaza van, hogy, nem gép előtt kell nagy szavakat használni, és lenyűgözni hanem személyesen, és ha tetszik igen is szorgalmazd a randevút, jobb a netről gyorsan lekopni, élőben, élőben, élőben...

Ne félj, hamar túl leszel az első sokkon, és örülsz még, hogy meglépted.. :)

2014. júl. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5:

"Nem egyből randira szeretném hívni, csak ismerkedni"

Ha elhívsz egy lányt arra, hogy kettesben találkozzatok, ismerkedjetek és jól érezzétek magatokat, akkor az randi. Elhívlak egy ceremóniára, ahol jeggyűrűt húzok a csajom ujjára több száz ember előtt. Nem, nem esküvő lesz! Múltkor beleraktam a barátnőmbe a farkam. De nem, nem szex volt! - Ez kb. ilyen. Nem kötekszem, de amit te szeretnél, azt 10-ből 9 ember randinak hívja.


"Azért írtam ezt, mert ha egy lány nem ismer egy fiút, akkor szerintem a külső alapján ítéli meg. Amit hall miközben a közelében van, amit lát. "

Elhívhatod, de így a semmiből nem sok esélye van, hogy el is jöjjön veled. Inkább menj ki az utcára, boltba, bárhova és szólíts meg ismeretlen lányokat. Náluk több esélyed lesz személyesen ismeretlenül, mint ennél a lánynál Facebookon keresztül ismeretlenül.


Abban sem értek egyet, hogy a kinézet a döntő önmagában a nőknél akkor is, ha nem ismer téged. Én ezt vettem észre: Ugyanúgy nézek ki az utóbbi 5-10 évben. Átlagosan jól. Mégis, mióta az önbizalmam, magabiztosságom megnőtt és ezt a testbeszédem is sugározza, sokkal több lánynak jövök be első látásra, mint korábban.

Önmagában az csak a nőkre igaz, hogy csak a kinézetük számít első körben abban, hogy mennyire jön be a férfiaknak. Fordítva viszont úgy számít a kinézet, ha abba belevesszük a fiú testbeszédét, magabiztosságát is. Amit te nem nézel egy lányban, ő attól azt még nézi benned.

2014. júl. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hát nálam az h elmennék-e vele az csakis 1 dologtól függ, mégpedig attól h tetszik-e nekem. Ha nem tetszik és nem érdekel akkor természetesen nem mennék, ha viszont tetszik akkor igen, mivel már ismerem rendesen nem csak Facebookról.

(mert olyan pasival nem mennék sehova akit még élőbe nem láttam mivel ilyennel már eléggé megszívtam... de ez lényegtelen most)

2014. júl. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!