Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak? Bevalljam...

Mit csináljak? Bevalljam neki? Bocsi a magyarázat hosszú

Figyelt kérdés
Előszőr is , szerelmes vagyok egy osztálytársamba. 2013 szeptemberében osztálytársunk lett egy új fiú akit ismertem már eddig is mert az ő bátyja meg az ő bátyja legjobb haverok voltak. Alsóban voltam sítáborban és az a fiú is ott volt és jó haverok voltunk meg hülyültünk. Akkor még nem szerettem. De. Annak már pár éve azóta visszahuzódó lettem és szeptembertől a mi osztályunkba került. Külsőleg tetszett nagyon, gondoltam majd elfelejtem, de teltek a hónapok és mindig zavarban voltam ha hozzàmszólt vagy bármi vagy ha rámnézett..és vannak gyerekes pillanati de van egy aranyos és normális oldala. És azt hiszem azóta szeretem mostanáig. És mindenki mondja hogy valljam be neki de az a baj hogy nem sokat beszéltünk sőt szinte semmit egyszer kérte el a leckém meg néha piszkált de ennyi. És néha azt vettem észre hogy neki is tetszik pl sokszor néz engem , meg hallottam hogy egy haverjával folyton rólam beszél meg mindig kapunk kakaót meg tejet szünetekben és hiányoztam és mondta hogy neki csak az én kakaóm kell..bár nem vagyok biztos benne hogy tetszem neki sőt félek hogy rondának talál, egyébként ofőm tudja hogy szeretem mert elvileg ő látta rajtam és sokszor piszkál engem ezzel .. Csak nem tudom hogyan mert tudom hol lakik de ha alig beszélünk akkor nem akarom csak úgy kihívni facen gondoltam az meg sztem gáz...egyébként talán jobb is lenne mert most megyek el másik suliba így nem is tudnánk egymást megunni ..:) és most itt a nyári szünet lenne időnk..:)

2014. júl. 3. 09:53
 1/5 A kérdező kommentje:
*bocsi az ő bátyja meg az én bátyjám
2014. júl. 3. 09:54
 2/5 A kérdező kommentje:
*neki is tetszek bocsi telefonról vagyok
2014. júl. 3. 09:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor mire vársz mond el neki.
2014. júl. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen csak nem tudom hogy..
2014. júl. 3. 15:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerelmes levelben vagy szemelysen...
2014. júl. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!