Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Összejönnétek egy olyan...

Összejönnétek egy olyan fiúval aki nem beszél nagyon sokat és nem tud mindenkivel jól elbeszélgetni, viszont ha valakivel baja van akkor azt keményen a szemébe mondja akárhol akármikor?

Figyelt kérdés

2014. júl. 3. 13:21
 1/5 A kérdező kommentje:
és akárkinek
2014. júl. 3. 13:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok de azért leírom a véleményen.Szerintem ez a fiú vagy sérült lelkileg vagy szókimondó ember ,de a kérdés az hogy veled eltud-e beszélgetni mert ha igen akkor minden további nélkül...az olyan fiúk tudnak igazán szeretni akik csendesek. ezt magamról tudom
2014. júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha az első igaz, akkor a második nem, kicsit rossz az önismereted.


A másik lehetőség, hogy szociopata vagy

2014. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szókimondóság, őszinteség és tapintatlanság között azért van különbség. Biztos zárkózott jellemű ember vagy, de azért nem kell másokat egyből lefojtani, ha neked nem tetszik valami, mert ez rossz benyomást kelt másokban. Amúgy pedig nem randiznék veled, mert eléggé éretlennek tűnsz az alapján, amit leírtál magadról.
2014. júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó :D Velem jól elvan és a baráti körével,családjával is csak nem szereti ha valaki játssza az agyát meg ha kibeszélnek valaki olyat aki fontos neki a háta mögött.Annyira nem bízik az "idegenekben" bár ez a mai világban érthető is.Amúgy nem szenved semmilyen betegségben :D csak egyszerűen ő ilyen.Azt azért meg kell hagyni hogy néha elég durván tud fogalmazni,de nem rossz ember csak egyszerűen nem hagyja ezeket szó nélkül egy idő után.
2014. júl. 3. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!