Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha tényleg annyi esély van az...

Ha tényleg annyi esély van az ismerkedésre bárhol, akkor manapság miért társkeresőzik egyre több ember?

Figyelt kérdés
Valami nagyon elromlott a társadalomban :/

2014. júl. 3. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
fridge elromlott azért van ennyi meleg!!!
2014. júl. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 EternalSimon válasza:

Kevesebb az emberek családok általi összetervezése, meg a világ is kibővült, az emberek többmindenből válogathatnak, nem feltétlen házasodnak be 22 évesen a faluban egy másik egykorú random margittal ha addíg nem találtak mást.

Bekavar persze a média is csak a móka (meg apénz) kedvéért is. Az emberek most is anyától születnek, a társadalom mindíg is csak az emberek laza összetartása volt nem javul vagy vagy romlik az semmit.

Tessék kigondolni mifélét keres az ember, meg kompromisszumképesnek lenni.


A gyárihibás egyedek pedíg mindíg is léteztek akármit is nosztalgiázik nagyanyád a régi szép időkről.

Szerény véleményem.

2014. júl. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerinted mért? Mert elfoglaltak az emberek, sokat kell dolgozniuk és kevés a szabadidejük. Ezért!
2014. júl. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Meg a feszkó is nagy!
2014. júl. 3. 18:56
 5/10 anonim ***** válasza:

Tényleg van esély az ismerkedésre. Az embereken múlik, hogy nem élnek vele. Mennyi vonzó ellenkező neműt láttál ma az utcán, boltban, munkában, suliban, buszon? Főleg, ha férfi vagy kérdezlek téged akinek a dolgod a kezdeményezés pár millió éve.


Mert az emberek bénák és félénkek. A férfiak azok, akiknek kezdeményezni kellene, miközben félnek a visszautasítástól és nem racionalizálják az egészet magukban, azt hiszik hogy ha egy csaj elutasítja őket, az a világ vége és nem fogják fel, hogy kb. 20-40 megszólításból lesz 1 nő, akivel végül szexelni fognak.

Ma fél órát voltam kb. az utcán. Ez alatt percenként látok mindig 1 lányt, aki elég csinos ahhoz, hogy megszólítsam. Kb. minden 4-5 pedig rám néz, mosolyog vagy ilyesmi, feltételezve, hogy ők sem bánnák a közeledést. A régi önmagamhoz képest a nulla kezdeményezéssel már sokkal jobb ember vagyok és legalább havi 5-10 lányhoz oda szoktam menni.


Amikor van olyan nap, hogy nem kezdeményezek egy lánynál sem, akkor nincs mentségem magam számára és a többi férfinek sem szabadna, hogy legyen.

2014. júl. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Na és mi van akkor ha a pasi szívügyekben, az érzései terén kivan égve? Olyan napja van hogy éppen egy önzetlen mosolyra lenne szüksége, vagy egy viccre.. De ezt nem hogy észrevenni nem fogják, még csak a kisújjukat sem mozdítják, és ez csak egy példa a nyers valóságból!


Ma kírúgom alólad a mankót, csak azért hogy jót nevethessek! Aztán amikor 20 évvel később más rúgja ki alólam, azon már már elgondolkodom..

(A szocializmus gesztusa nem kerül el. Csak akkor érzed amikor útólér!)

2014. júl. 3. 20:25
 7/10 A kérdező kommentje:

-Légy férfi!

Ha nem vagy a pofonoktól majd megerősödsz. (Akkor nem leszel papúcr, csak őrűlt..!)


-Dolgozz hogy legyen pénzed. (Kabzsivá válsz!)


-stb.. :/



Amikor arról kérdezték a Dalai Lámát,

hogy mi az, ami leginkább meglepi az

emberiséggel kapcsolatban, ezt

válaszolta:

"Az ember. Mert feláldozza az

egészségét, hogy pénzt keressen, aztán

feláldozza a pénzét, hogy

visszaszerezze az egészségét. És mivel

olyan izgatott a jövőjével

kapcsolatban, elfelejti élvezni a jelent;

az eredmény az, hogy nem él sem a

jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha

soha nem halna meg és aztán úgy hal

meg, hogy soha nem is élt igazán."

2014. júl. 3. 20:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Benned valami olyan szegények körében gyakori téves képzet él, hogy aki tesz azért, hogy gazdag legyen, az csak rosszá válhat, eltorzítja a pénz és a pénz utáni hajsza?


Tudod, egyszerűen meg kell őrizni az egyensúlyt és ha megvan benned ez a félelem, akkor úgy kell gazdaggá válnod, hogy nem leszel ilyen, hiszen tudsz róla és megelőzheted tudatosan.


Menők az idézeteid, de mit tettél le magadnak az asztalra idén, az utóbbi 3 vagy az utóbbi 5 évben, hogy sikeresebb legyél a nőknél/férfiaknál? Mit tettél le, hogy javíts az anyagi helyzeteden?

2014. júl. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezt én is kérdezhetném tőled, mert kettőnk között azért van egy kis különbség! De az is igaz hogy ötévvel ezelőtt én sem voltam különb! Azóta nem iszom alkoholt, és jóval kevesebb a kezdeményezések aránya is.. De az ilyen könnyüvérű nők szemében, én sem tudok belenézni!
2014. júl. 4. 12:15
 10/10 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg, de számomra kicsit összefüggéstelenül beszélsz.


"Ezt én is kérdezhetném tőled, mert kettőnk között azért van egy kis különbség!"

Honnan tudod milyen vagyok?


"Azóta nem iszom alkoholt, és jóval kevesebb a kezdeményezések aránya is."

Szomorú, ha valakinek egész életen át úgy él, hogy csak alkohollal tud sokat kezdeményezni. Az aktív nőzős időszakom elején én is ilyen voltam, pl. néha napközben is benyomtam egy-két sört, hogy könnyebb legyen, de ezen túl kell lépni. Rég rossz, ha valaki nem tud továbblépni azon, hogy alkohol kelljen neki a kezdeményezésehez. Ráadásul nappal nem is lehet sokszor alkoholt inni. Hogy kezdeményez valaki akkor nappal az utcán, buszon, boltban, stb.?


"De az ilyen könnyüvérű nők szemében, én sem tudok belenézni!"

Ezt önmagában nem értem hogy jön ide és valahol egy nyelvtani hiba is van benne.

2014. júl. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!