Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy az a pasi aki régen szerelmes volt belétek viszont láttátok egy másik lánnyal? Milyen érzés volt? 19/L

Figyelt kérdés
bele gondoltatok hogy ti is lehetnétek a lány helyében(?)
2014. júl. 3. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Reakció? "Hál' isten."
2014. júl. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olyan már volt, hogy a lány aki régen szerelmes volt belém összejött egy másik sráccal. És igen, eszembe jutott mi lett volna, ha nem engedtem volna el és még mindig együtt lennénk. Nagyon rossz érzés, de az a fránya távolság...
2014. júl. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
baresz volt
2014. júl. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 EternalSimon válasza:
Szar érzés de azért az nem várható el hogy mert egyszer szerettétek egymást akkor ő már egyedül halljon meg, vagy nemde?
2014. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De elég rossz érzés hogy amikor "rajtam volt a sor" akkor nem mentem bele most meg látom őket együtt és annyira szeretik egymást, talán engem is így szeretett volna a fiú.
2014. júl. 3. 19:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen volt már. Ilyenkor persze belegondol az ember, abba hogy mi lett volna ha most te lennél mellette. Pl.: a fiú aki szerelmes volt belém most az osztálytársammal fog táncolni szalagavatón. Engem nem zavar, legalább talált valakit akivel jól érzi magát. Nem láncolhatom magamhoz, hogy ha én összejövök mással ő még akkor is utánam sóvárogjon. Neki is tovább kell lépnie.
2014. júl. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az a baj ha szerelmes leszel az exedbe. Na az ilyenkor gáz :ssssssss És elönt rohadtul a féltékenység .:/
2014. júl. 7. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!