Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most amúgy mi a nagyobb baja...

Most amúgy mi a nagyobb baja velem a felszínes csajoknak a kettő közül szerintetek?

Figyelt kérdés

1. nagyon alacsony, gizda, szálkás vagyok

2. ronda az arcszerkezetem, füll, orr, arcsontozat ilyesmik


2014. júl. 3. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
másodikra tippelek.
2014. júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

2.

de ez nem csak az általad említett "felszínes csajok" baja

2014. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

A 3.-at nem adtad meg, 3. önértékelési zavar

na ez a bajod, meg, hogy felszínes csaj véleménye érdekel..

2014. júl. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Másodikra tippelnék.
2014. júl. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
3-as, azért ha egy csaj a talin tök bunkó meg flegma velem, mikor én tök laza, humoros, beszédes vagyok, azért ott ne én legyek már a szar alak, jó!
2014. júl. 3. 20:47
 6/12 anonim ***** válasza:
A humoron legyen a hangsúly! Ha már az első öt percben megnevetteted a csajt, akkor biztos nem fog lelépni (kivéve ha egyéjszakás kalandot akar). Nálam az visz mindent. Persze ha gondok vannak a humor terén, akkor ne ezzel próbálkozz.
2014. júl. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jó, de most nem a humorommal vagy egyéb jellembeli dolgaimmal van bajuk, hanem a külsőmmel, ez már egyértelmű, jó lenne a kérdésre válaszolni, kiváncsi vagyok a kettő közül melyik miatt tiltanak le folyton a csajok tali után.
2014. júl. 3. 20:54
 8/12 anonim ***** válasza:
egyik sem nyerő, de akkor 2
2014. júl. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy szar alak lennél, csak légyszíves ne ostorozd, és elemezgesd magad, hogy ilyen meg olyan vagy..

Egyrészt nagyon rosszat tesz Neked, más részt kiül az arcodra is ha nem vagy megelégedve magaddal...

És igen az életben egy nagyon fontos dolog van a HUMOR,

akinek humora van mindene meg van!

Aki meg fitymálgat Téged azokat nagy ívben kerüld el legközelebb, az ő szegénységi bizonyítványuk nem a tied, ha arra nem képes a csaj, hogy őszintén megmondja ha valami nem oké..

Te csak légy olyan amilyen a többi jön magától, várd ki.. :)

2014. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Csak annyira fájó tapasztalni folyton, hogy mennyire a külsőn múlik minden... Neten, akikkel ismerkedem és nem látják a külsőm gyakran keresnek maguktól is, mert megkedveltek, de a való életben szóba sem akarnak velem állni a lányok többnyire.
2014. júl. 3. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!