Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk van itt ilyen közületek,...

Fiúk van itt ilyen közületek, aki nagyon gizda volt és elkezdett gyúrni és nagyobb tömeggel, izmosan már vonzóbb lett a lányok szemében és azóta jobb az élete csajozás terén?

Figyelt kérdés

2014. jún. 16. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs
2014. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs.
2014. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem attól függ a dolog,hogy mennyire vagy kigyúrva.
2014. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem ettől függ az egész, nyilván strandon előnyöd lesz, de amúgy meg egy jobb személyiség nagyon pozitív tud lenni, azzal többet érsz. Amióta például Én edzek azóta magabiztosabb vagyok sokkal, és ez az ami a lányoknál számít, és ez már más lányoknak is feltűnt.
2014. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség én izmos vagyok még sincs és nem is volt csajom pedig nem vagyok ronda arcra átlagos, átlagosan öltözködöm de van már azért rendesen izom rajtam, de én meg úgy vettem észre hogy a duma sokkal fontosabb mint hogy mennyire vagy izmos.. A kis divatos srácok akiknek nagy a szája azok sokkal könnyebben találnak maguknak csajt mint az aki csak egyszerűen izmos .
2014. okt. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!