Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kéne tennem ezek után?

Mit kéne tennem ezek után?

Figyelt kérdés
Egy lány aki velünk volt városban, bejelölt fbn és lájkolta a prof képem és visszalájkoltam. Szerdán véletlenül találkoztunk és mindketten kicsit ittasak voltunk. Egyből éreztem, hogy elkezdett nyomulni és kérdezte is, hogy miért lájkoltam a képét? Bejön nekem? Mondom igen. Ennek látszólag örült és azt mondta szeretné, ha keresném józanon is. Ezután még jobban elkezdett nyomulni. Ölemben ült egész este simogatott stb. Az este végén le akart smárolni de azt hittem puszit akar adni és azt adtam neki. Erre megölelt. Szerintetek ezzel elrontottam? Másnap írtam neki és mondta hogy már látja hogy érdekel józanon. Szerintetek rá kérdezzek hogy mi a véleménye rólam meg miért csinálta éjjel ezeket? Mert mondom szinte az első beszélgetés volt. Ja meg mondta hogy jó az illatom. Másik dolog amiben bizonytalan vagyok hogy van egy másik gyerek aki hajt rá és szokott vele találkozni de nem tudom miért nyomulhatott rám. Mit kéne tennem?

2014. júl. 4. 04:44
 1/8 anonim válasza:
ha úgy érzed be jösz neki akkor csináld te is. személy szerint én elöbb rákérdeznék, hogy mit akar ezzel és csak utána döntenék arról, hogy mi legyen
2014. júl. 4. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jedwardlove válasza:
Szerintem ne kérdezz rá,hogy miért csinálta,mert egyértelmű,hogy tetszel neki. :) Beszélgess vele fb-on beszélj meg vele egy találkozót és vidd el valahova. A lényeg hogy jól érezzétek egymással magatokat és ne görcsölj rá. Sok sikert :)
2014. júl. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem se kérdezz ilyeneket, hogy miért csinálta, meg mi a véleményre rólad, mert az béna húzás lenne. Ebből le kellett vágnod a helyzetet. Ne erőltess semmit, viszont ne filózz többet azon, hogy mit hogy gondolt, hanem vedd a jeleket, és aszerint viselkedj. Most már egyértelmű, hogy nem puszit akart, hanem csókot, úgyhogy ha egy olyan helyzet adódik, ne hárítsd, hanem menj bele a "játékba" és flörtölj bátran. :)
2014. júl. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:)
2014. júl. 6. 02:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Mit akarsz egy részegeskedő fiútól? Kerüld messzire!!!
2014. júl. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Te miről beszélsz, utolsó hozzászóló? Részeges? Azért, mert jól érezték magukat? Anyám..... van ám gond a felfogással.
2014. júl. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Am meg én vagyok a fiú:D
2014. júl. 6. 13:49
 8/8 A kérdező kommentje:
:
2014. júl. 11. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!