Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyedülálló GYK-s lányok, ti...

Egyedülálló GYK-s lányok, ti hogyan nézitek meg a férfiakat az utcán, boltban, parkban, kávézóban stb. helyeken?

Figyelt kérdés

Kicsit hülyén hangzik a kérdés ugyan, de megpróbálom részletezni:


1. Rájuk néztek?

2. Esetleg rájuk mosolyogtok?

3. Bele mertek nézni a szemébe?

4. Vagy csak pókerarcot vágtok és úgy vettek rájuk egy apró pillantást?

5. A szemetek sarkából figyelitek?

6. Szeretitek úgy nézni a férfit, hogy az lehetőleg ne vegye észre?

7. Egyértelműen, feltűnően bámuljátok?

8. Milyen tekintetet rejthet a napszemüvegetek? Sok lány viseli, és olyankor ki is használjátok a lehetőséget, hogy jobban megnézzetek valakit? (hiszen a srác nem látja, hogy őt nézitek)

9. Előfordul veletek olyan, hogy napszemüvegben szándékosan elfordítjátok a fejeteket, a srác nehogy gyanút fogjon, hogy épp őt stírölitek?

10. Amikor többen vagytok lányok (pl. parkban egy padon), szoktátok fürkészni a pasikat?


Ki hogyan szokta?


2014. júl. 4. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Pont ugyanúgy ahogy a nem gyk-s lányok! :D

Ránézek, bele a szemébe, ha nem ismerem egyáltalán és rövid időre találkozunk akkor csak ránézek, de nem bámulom és nem is mosolygok, mivel nem tudok róla semmit. Még azt se hogy én tetszem-e neki, vagy van valakije, vagy siet vagy egyáltalán mit keres ott, ahol. Ha tényleg idegen, akkor smemi értelme a szemem sarkából figyelni, ha tényleg szimpatikus akkor nem is veszel el a tekintetemet, ha kicsit hosszabb időnk van "látni" egymást, akkor nem csak rápillantok mert épp elment mellettem, hanem ha van lehetőségem akkor a kis idő alatt picit figyelem. Napszemüvegről az a véleményem, hogy szerintem vicces, sok férfi bámulja a nőket mögüle, ha helyet akkor én is megteszem. Ilyenkor nincs bennem szégyenérzet, mert valószínűleg szemüveg nélkül se nézném annyival kevesebb ideig.


Ha sok időm van kifigyelni, mert pl a kutyájával játszik méterekkel arrébb, akkor nem figyelem folyamatosan, hanem közben másra is figyelek, de nagyjából azért jó látni hogy mit csinál, de nyilván nem bámulom, mert ki tudja mit gondol rólam..


ennyi elég?

2014. júl. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1.Igen

2.Nem, ahhoz túl félénk vagyok. Bár van, hogy ok nélkül mosolygok és olyankor előfordulhat.

3.Igen, de nem tartom a szemkontaktust mert például ha épp buszon utazok nem igazán tudom eldönteni, hogy engem néz, vagy valaki mást mellettem, vagy netán csak elnéz a fejem felett ki az ablakon, főleg ha kicsit távolabb van tőlem, nem közvetlenül előttem.

4.Inkább úgy mondanám sok apró pillantást vetek rá.

5.Már próbáltam, de megfájdult a szemem xD... szóval nem.

6.Abszolút

7.Abszolúte nem :D

8.Szemüveges vagyok így nem hordok napszemüveget.

9.-

10.Naná


Remélem nem baj, hogy nem adtam "konkrét" választ, de így egyszerűbb volt válaszolni, ha már voltak pontok :)

2014. júl. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyedülálló GYIK-es lányok írjatok nekem! :)
2014. júl. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rám a 3-4-5 jellemző.
2014. júl. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!