Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasi-pasi kérdés?

Pasi-pasi kérdés?

Figyelt kérdés

van egy srác,akivel sztem kölcsönös a szimpátia, és sztem nem csak én érzek többet iránta ,mint szimpla barátság, van amikor szinte ragyognak a szemei és mosolyog,mikor rám néz,de amikor próbálok beszélgetni vele, azt érzem,mintha vmitől tartana... és néha kicsit bunkón válaszol, de ugyanakkor távolról többször észrevettem,h hosszasan néz ,nagy szemekkel és mosolyog.


Először azt hittem,h van vkije,de más srácokat is megnéz,és nem heterósan... és gyakran elvörösödik ha én is nézem. De akkor miért olyan elutasító,ha kicsit beszélni,ismerkedni akarok vele??


Valahogy az az érzésem,mintha nem lenne annyi tapasztalata,de lehet tévedek.



2014. júl. 4. 18:38
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
A kérdésem,hogy aki tapasztaltabb ebben, ő mit gondol erről? Lehet én gondolom rosszul és mégsem jövök be neki? Vagy van vkije ,de akkor meg miért néz és viselkedik néha már provokálóan velem? Vagy csaj játszik?
2014. júl. 4. 18:41
 2/35 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, csak ő még nincs rendesen felkészűlve, vár a megfelelő pillanatra. Adj neki még egy kis időt.
2014. júl. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:

Volt már korábban párkapcsolata?

Lehet, hogy még nem tudta elfogadni, hogy meleg...

2014. júl. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy volt -e kapcsolata :s ,mivel még nem tudtam vele rendesen beszélni :(
2014. júl. 4. 20:02
 5/35 A kérdező kommentje:
de vmilyen érintkezése csak volt egy másik pasival, ami kicsit előhozta nála ezt,nem?
2014. júl. 4. 20:04
 6/35 anonim ***** válasza:
próbáld kipuhatolni ismerősétől vagy a neten, hogy mi a helyzet vele.
2014. júl. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

mivel őt sem ismerem szitne,ezért a barátait meg egyáltalán nem :(

facen csak róla van kint egy kép, meg korlátozva van a hozzáférés,akik nem az ismerősei, szal lehet van neki még más kép is fent, csak én azt nem látom...

2014. júl. 4. 20:17
 8/35 anonim válasza:
Nem feltétlenül volt korábban barátja. Én még mindig azt tartom valószínűnek, amiért ilyen félénk meg elutasító, hogy még nem fogadta el teljesen magát. De nem vagyok benne biztos, ennyiből nem lehet 100%-os választ adni. Miért nem beszélsz vele és mondod el neki, hogy hogyan érzel iránta?
2014. júl. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Azért ennyire én sem vállalom fel magam,mert mi van akkor ha rosszul jövök ki belőle, meg másoknak is elmondja. Egyébként pont ezért szerettem volna beszélni vele és csak utalgatni rá,h bejön nekem, de lehet ezzel meg még jobban megrémíteném vagy elijeszteném...
2014. júl. 4. 20:39
 10/35 anonim válasza:
Akkor beszélgethetnél, ismerkedhetnél, barátkozhatnál vele egy darabig, amíg jobban meg nem ismered és ha még akkor is tetszik és megbízhatónak találod, elmondhatnád neki.
2014. júl. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!