Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon ciki egyedül szórakozni...

Nagyon ciki egyedül szórakozni menni?

Figyelt kérdés

Most nagyon vágynék rá, szeretnék kikapcsolódni, a barátaim épp nincsenek a városban. Valami sörözős helyre ülnék be szívesen. Kinéznének az emberek?

Nő vagyok.


2014. júl. 5. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé. Egyedül sörözni otthon vagy kocsmában szokás.
2014. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogy. Talán még oda megy hozzád valaki.
2014. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Andrea Henrietta ***** válasza:

Ha csak sörözős helyre ülnél be, az egyáltalán nem ciki. Sokan arra is gondolhatnak, hogy vársz valakit.

Viszont ha mondjuk egy klubb-ba, buliba akarsz menni, az már picit neccesebb...

2014. júl. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire ismeritek: Pl. Bp. Dürer-kert vagy valami hasonló helyre gondoltam, kiülni mondjuk megnézni az esti meccset vagy ilyesmi.
2014. júl. 5. 12:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki,nem értem.Egyáltalán nem az,ha buliba vagy hasonlóra szeretnék menni,én is egyedül megyek,mivel nincsenek barátaim és haverok meg más zenét szeretnek így ez sem jó.Tehát marad az egyedül elmegyek kategória.
2014. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is egyedül járok. Könnyebben feloldódok mint társaságban.

27/F

2014. júl. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!