Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez mit jelent? Kérdésed túl...

Ez mit jelent? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszasabb)

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmnek van egy fiú barátja, és nem tudja, hogy mit érez iránta.

Azt mondta, hogy azt jobban eltudja képzelni, hogy lefekszik vele mint azt, hogy ők csókolóznak. Még azt is eltudja képzelni, hogy együtt vannak kézen fogva mennek, jól elvannak, beszélgetnek (tehát ők amúgy lazán eltudnak beszélgetni mint két barát nem feltétlenül kell hozzá fizikai vonzalom) de valahogy ezt a csókos részt nem. Nem tudja miért, szerintetek?

Ő szerinte nincs meg a vonzalom (de azért egy kis szikra még is van) Mert mind kettő néha feltűnősködik ha a másik a közelben van, de ez egyáltalán nem biztos (semmi sem biztos xd csak úgy néz ki)

UI: Nem ribi meg semmi ne értsétek félre, nem olyan... (és nem magamról beszélek, de mind egy beszélhetnék magamról is csak akkor meg az a baj hogyha kérdeztek valamit akkor nem biztos hogy tudok rá válaszolni, mert nem vagyok ő nem tudom megválaszolni az érzéseit ezért írtam, hogy barátnőről van szó)

Bocsi próbáltam értelmesen fogalmazni, szerintem összeillenek, de nem tudom ezt hova tenni... Ti, hogy látjátok.


2014. júl. 5. 19:40
 1/4 anonim válasza:
Hány éves a barátnőd? És a fiú? Nem tudom, nem hallottam még ilyesmiről, de nem lehet, hogy "csókiszonya" van, viszont neked sem meri bevallani? Tudom, hogy irtó hülyén hangzik, de nem lehet, hogy valami ilyesmi elhallgatás van a háttérben?
2014. júl. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem hiszem... :)
2014. júl. 8. 16:27
 3/4 anonim válasza:
Ennyi ismertség alapján kifogytam az ötletekből...bocsánat...
2014. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmi baj :)
2014. júl. 9. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!