Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Haj ennyire befolyásoló tényező?

Haj ennyire befolyásoló tényező?

Figyelt kérdés
rövid hajam van és rövidet szeretnék továbbra is. mindenki szerint nagyon jól áll és nem engednék megnöveszteni. viszont eléggé most vagyok abban a korban, amikor a külső sajnos sokat számít. A hosszú haj jobb egy lánynál, vagy az is "elfogadható", ha a rövid haja mellett állandóan mosolyog, poénos? Mert hozzám az utóbbi áll közelebb, inkább a személyiségem miatt szeretnek. Fiúk válaszát főleg kérném. 16/L

2014. jún. 25. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Egy rövid hajú lány is lehet olyan gyönyörű mint egy husszú hajú.
2014. jún. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Az arc a lényeg.
2014. jún. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Az arc és az összhatás a lényeg. Hosszú hajú lányok se mind szépek. Aki szép, az meg rövid hajjal is szép. Sokaknak meg kifejezetten jól áll a rövid haj.

Szerintem ha nem olyan nagyon fiús, felnyírt, akkor tök jó lehet!

2014. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
lényegében olyan a hajam, hogy. Ismertetem: bal oldalt szigorúan ollóval van felvágva rövidre, (az ollót külön kértem, mert a géppel nyírt nem tetszik) a másik oldalon pedig hosszú. Természetesen átmenettel hosszabbodik meg a másik oldalra. a hosszabbik fele az államig ér, míg a rövidebbik a fülem felett egy picivel. Az arcom nem az a hihetetlenül gyönyörű, de nem tartom csúnyának. köszi az eddigi válaszokat :)
2014. jún. 25. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Én speciel rövidhaj-párti vagyok. Tehát nekem biztos tetszenél vele. Akinek a külsőség számít, az az alapján válasszon. Téged zavarna ha egy srácnak hosszú a haja?
2014. jún. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Eloszor en mindenkit meg akarok ismerni, nem a kulsot nezem :)

Volt mar olyan fiu ismerosom aki hajat novesztett, de en a humoraert birtm, ezert nem erdekelt mit kezd a hajaval. :D

2014. jún. 28. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!