Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szedjek fel egy zenész...

Hogyan szedjek fel egy zenész pasit?

Figyelt kérdés
Nem ismerjük egymást, nem is azonos körökben mozgunk, csak megtetszett ő és a zenéje. Tehát az az egyetlen lehetőségem, hogy elmegyek egy koncertre...és?! Utána? Nem akarok a backstage előtt toporgó lányok közé beállni, nem az én stílusom meg nem is rajongani szeretnék, csak megismerni(és ha nem egy arrogáns valaki akkor összejönni vele, haha).Felkapottabb rétegzenéről van szó, nem akarok konkrétumot írni...:D
2014. júl. 6. 00:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Többtucat ugyanilyen csaj hajt rá.


Ne hidd magad kivételnek.

2014. júl. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kérdés sajnos nem erre irányult, de csak így tovább pajti, idővel biztos alakulgat majd ez a szövegértés dolog, én hiszek benned! :))
2014. júl. 6. 00:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha felkapottabb zenészről van szó, nehéz dolgod lesz. Koncert előtt és után lehet próbálkozni, ha szerencséd van, még sikerülhet is valamit összehozni.
2014. júl. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem jó pár zenésszel sikerült közelebbi kapcsolatba kerülni.

Nem elérhetetlen ám egyik sem.

Hajrá!

:-)

Ne add fel, ha tényleg tetszik!

2014. júl. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha csak duni akarsz, akkor vackstage mellere dedikálós típus.

Ha nem, akkor gyakorlatilag esélytelen.

2014. júl. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Húzd el a nótáját.
2014. júl. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem egy hires,felkapott enekes a parom.:) vele mondjuk nyaralaskor ismerkedtem meg,es most egyutt vagyunk lassan egy eve. ha gondolod irj ram es beszelhetunk konkret dolgokrol,max megkerdezem tole :D modjuk annyi a kulonbseg h o no,de komolyan ha gondolod irj ;)


28/F

2014. júl. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
furulyázd le a lábáról
2014. júl. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!