Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan hívhatnám el egy randira?

Hogyan hívhatnám el egy randira?

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok, és segítséget kérnék. Már első osztály óta bele vagyok esve egy lányba, de olyan szinten hogy az már szinte kínos. Nem is kell látnom őt, elég ha rágondolok már akkor hevesebben kezd el verni a szivem. És mivel itt a nyolcadik, nagyon szar lenne úgy elmenni hogy meg se próbáltam. De van egy kis bukkanó, nem vagyok se a legszebb se a legerősebb se a legmagasabb fiú. Remélem nyáron növök, mert 10-15 centivel magasabb is a lány. Remélem ennyi információval tudtok valamit segíteni, és előre is köszöntem! :)

2014. júl. 6. 03:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit elfelejtettem mondani hogy szoktunk beszélgetni, de nagyon keveset szemtől szemben, inkább facebookon beszélünk este egy-két órát majdnem minden nap, bár mostanság nincsen fent, .elég valószinű hogy nyaral. Köszi előre is!
2014. júl. 6. 03:58
 2/2 anonim ***** válasza:

Mikor legközelebb fenn látod facebook chaten, írj neki. Hívd el sétálni egy parkba, vagy fagyizni :))

L/19

2014. júl. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!