Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Udv. Van egy lany, aki mar...

Udv. Van egy lany, aki mar 2eve tetszik. Nem kicsit, nagyon. Irnek neki F4aceb00kon, mert nem tudom, h hol lakik (annyit tudok, h abba a varosba amibe en), de ezt mar nem tudom magamba tartani. Szerintetek ez gaz lenne?

Figyelt kérdés
2014. júl. 6. 06:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Naggyvgaaaaaaaz hona
2014. júl. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

...F4aceb00kon...


Eddig olvastam.

2014. júl. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem ne kérdezd meg hogy hol lakik, mert ez kicsit ijesztő lenne, de miért fontos ennyire hogy hol lakik?

szerintem inkább beszélgess először vele hétköznapi dolgokról és ha jól megy akkor hívd el valahova, de nem értem hogy ezt miért facebookon kell és miért nem élőben!?

2014. júl. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi történt, a Facebook nem megy át a trágárosságszűrőn, vagy mi? :)
2014. júl. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1: Azert irtam igy, h "F4ceb00k" mert nem tudtam, h rendesen is ki lehet e irni. De ez a legkevesebb :)


2: Nem azt szeretnem tole megkerdezni, h hol lakik! :) Csak regen megjelolt, de nem ismertuk annyira egymast, de mar akkor is nagyon tetszett.


Azert irnek neki Facen, mert mar nem tudom magamba tartani, h tetszik, es ezt leirnam neki... Szemelyesen nem tudom neki megmondani, mert mar leirtam, h nem tudom h ho lakik... :/


Es az volt a kerdesem, h ezt gaz lenne -FACEBOOK-on leirni, vagy inkabb hadjam ..?

2014. júl. 8. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!