Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy ha barátnőt...

Miért van az, hogy ha barátnőt szeretnék, az mindig kudarcba fullad?

Figyelt kérdés

Mindig pechem van...az egyik messze lakik, a másik mégse akar kapcsolatot, a harmadik külföldre megy...

Egyszerűen elmegy a kedvem mindentől, már próbálkozni sincs kedvem.

Mindig normális lányoknál próbálkozok, nem birom a plázacicákat.

Mit tegyek, hogy legyen egy kis sikerem?

18/F



2014. júl. 6. 07:04
 1/10 anonim válasza:

Hát:(( Valóban nem áll jól a szénád:((


Lehet,hogy ha egy kis időre abba hagyod a próbálkozást magától fog jönni a nagy Ő. És mielőtt egy lánynak elkezdenél udvarolni, próbálj meg kideríteni róla infókat. pl: nem e akar külföldre menni. hol lakik. stb.


Mondjuk ez nem lesz nehéz,mert ott a Facebook:DDD



Sok sikert!


15/L

2014. júl. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Nekem is volt mar egy csomo ilyen kudarcom, de ne hagyd hogy ezek elkedvetlenitsenek!

Akkor fogod megtalalni amikor nem is keresed!

Kozhely tudom, de igy igaz, velem is igy volt.

Ne keresd ketsegbeesetten az Igazit, legyel nyitott mindenre, baratkozasra is, jarj el sok helyre, hidd el, elobb utobb ugyis egymasra talaltok:)

Sok sikert!;)

2014. júl. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én mindig mindent akkor találok meg, ha nem keresem. Ez így vonatkozik a szerelemre is.
2014. júl. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Egyetértek az elozo válaszolokkal :)) Sott nekem is volt/van ilyen...ezvaan,elkell fogadni,és elobb utobb ugyis menni fog minden mint a karika csapás :)
2014. júl. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást mindenkinek! :) Kicsit jobb kedvem lett.
2014. júl. 6. 16:13
 6/10 anonim válasza:
Legyen is :DDD Nyár van,élvezd a napsutést :PP
2014. júl. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Bizony:)))))) szép nyarat:)))



Első voltam:)

2014. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj a témán,a szerelem jönni fog magától.
2014. júl. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1 millió módja van hogy ismerkedj lányokkal. Ne görcsölj rá arra hogy neked márpedig barátnő kell és kész, találkozz lányokkal és ismerd meg őket jobban, legyél úriember és legfőképp add magad.

Nekem korábban önbizalmam se volt lányokhoz, társkeresőn keresztül elég sok mindenkivel volt szerencsém találkozni, mégiscsak 3 kapcsolatom volt összvissz...

Az elég nagy siker tud lenni ha valakihez odamész és megadja a nevét így később tudtok beszélni facen agy ilyesmi..:) Szólíts meg valakit utcán, buszon, metrón, sokkal könnyebb mint az ember gondolná, és ígyis úgyis cukinak fognak tartani meg aranyosnak és főleg bátornak és ha nincs barátjuk akkor név, facebook és máris beszélgethettek:)

Én az exemre pl facebookon írtam rá tavaly nyáron és lett belőle egy majdnem 3 hónapos kapcsolat:)

2014. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"ígyis úgyis cukinak fognak tartani"

baromira nem értek ezzel egyet. a legtöbben csak le fognak pattintani a francba

2014. júl. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!