Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem merek a csajokhoz közeledn...

Nem merek a csajokhoz közeledni. Szeretnék egy barátnőt, csak félek az elutasítástól beégéstől! Mit csináljak? 25f

Figyelt kérdés
2014. júl. 6. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez elől nincs menekvés: vállalni kell ezeknek a kockázatát. Le kell ezt küzdened; esetleg előbb szedj magadra egy jó adag önbizalmat és könnyebben leküzdöd. :)
2014. júl. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bátorság nélkül nem fog menni,így biztos elutasítanak..
2014. júl. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy ez az én sorsom!:(
2014. júl. 6. 11:14
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
He te! Igen te te puhapocs! 25 vagy mar. 30ig akarsz egyedul lenni? Menje csajozza ezt egy 25eves fiu mondja akinek elege van mar a rinyabol es az onsajnalatbol. Igen en is hasonlo cipoben jarok. Nincs csajom 25 vok. Itt varod a megvaltast mint a tobbi nyomi. Nezz mar tukorbe es mennye akciozza! Sok luzer meg elkapkodja eloled a lehetoseget. Na. Itt vagy meg? Feled is kuldjek esofelhot? Azt jobban szeretned?
2014. júl. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 raczolo válasza:
Ez hülyeség. Kitudja hány nő várja hogy odamenj és megszólítsd. Amúgy meg az elutasítás benne van a pakliba. De kitudja lehet hogy életed szerelmét hagyod veszni ha nem mész oda valakihez. :) Próbálkozz. Hidd el megéri. ;) Sok sikert. ;)
2014. júl. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Még azt se tudom hogyan kezdjem el az egészet
2014. júl. 6. 11:29
 7/10 raczolo válasza:
Rossz a hozzá állásod. Szoktál menni bulizni?
2014. júl. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne fapofaval menj oda. Vagyis kicsit mosolyogj kezd mondjuk egy sziaval utana mind1 ugy is leesik neki akarsz tole valamit. Ha nem akar akkor mar az elejen elkuld bocs megy a vonatom, kesesben vagyok stb. Vagy a kedvencem erre a zenere nem tancolok. :d legyen kisugarzasod az sokat nyom a latba a noknek is tudnam tanacsolni.
2014. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
#4-es úriember eléggé primitíven fogalmaz, viszont teljes mértékben igazat adok neki. Évekig siránkoztam én is, nem jártam sikerrel, egy megsavanyodott vesztes voltam. Azóta lett egy kis önbizalmam, és a nyavalygást is befejeztem, mert nincs értelme. Habár nekem sincs barátnőm, de már máshogy állok hozzá az ismerkedéshez, barátkozáshoz, pedig nekem se megy könnyen a csajozás.
2014. júl. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez az egész nehezebb mint gondoltam
2014. júl. 6. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!