Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csináljátok ezt fiúk...

Miért csináljátok ezt fiúk (tisztelet a kivételnek)?

Figyelt kérdés
Nem mindenkire jellemző, de rengeteg ismerősöm és úgy általánosságban a fiúk többsége a cicababákra bukik. Egy másik lánynak esélye sincs nálatok, srácok? Aki nem úgy néz ki, mintha egy Playboy magazinból lépett volna ki... Vagy magyarázzátok már el légyszi. Csak mutatóba kell? Vagy el is vennétek egy ilyen lányt? Aki mondjuk nem kimondottan észlény de jól néz ki? Csakmert ha a fiú barátaimhoz fordulok ilyesmi kérdéssel, mindig azt a választ kaom, hogy ők szeretik a természetességet meg nem a plázacicákra buknak aztán mégis mindegyiküknek olyan csaja van... Valaki magyarázat?

2014. jan. 24. 10:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Rengeteg srác vallja ennek az ellenkezőjét.
2014. jan. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeségre ne várj komoly választ. A nők is ha tehetik inkább a kigyúrt, izmos pasikra hajtanak akik igényesen is öltözködnek. Ugyan ez igaz a férfiakra is. A szépérzéke mindenkinek olyan amilyen. A pasik többsége sokszor azért jár szép külsejű csajokkal, hogy egy ideig lefektethesse őket ez tény, de vannak olyan esetek is amikor a csaj a jó külső mellett belsőre is rendben van és akkor miért ne venné el az ember? 23/F
2014. jan. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
de miért az agyonfestett lázacicák az ideálok? :( én nagyon nem olyan vagyok, de egyáltalán nem tartom magam sem igénytelennek sem pedig kevesebbnek azoknál a lányoknál. Mégis mindig ők kellenek a fiúknak. Vagy csak én mozgok szerencsétlen fiúk között...
2014. jan. 24. 10:56
 4/20 anonim ***** válasza:
Ez könnyen lehet!
2014. jan. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Arc nélküli képet kérünk! Addig nem érvelek, hogy miért csináljuk ezt (veled), mert lehet te másnak érzed magad, mint aminek mi látunk...
2014. jan. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Elég egyszerű!

A rikitóra festett nőcik egyrészt roppant figyelem felkeltőek, kitűnnek.

Olyanok mint egy lámpa. A sok nadrágos kicssaj között egy miniszoknya "világit".

Sok barna között a szőke haj is, főleg ha szinte fehér.

A prosti kinézet pedig könnyűvérűség asszociációt vált ki.


Magyarul világitó toronyként viselkedik, és a himek észreveszik, és potenciális szexuális felhivást látnak benne. Mennek is rá ösztönből.


Ez nem jelenti, hogy elevszik feleségül ;)))


És (sértő?) magánvélemény következik!

A nők döntő többsége iszonyat nőietlenül öltözködik. Az arcuk, hajuk néha kifejezetten elhanyagolt. A szinte észrevehetetlen smink hive vagyok, de ezt sem tudják alkalmazni. A sok sminktancás ellenére a szépen kivitelezett púder nagyon ritka. És nem tudnak öltözködni. A többség a zárt nadrágra szavaz, ami télen érthető, de tavasszal/nyáron már nem.

Most lehet belekötni, hoyg "bezzeg a pasik is", igen, de az most más tészta, az majd akkor kerül elő, ha majd az alhahimeket kell kitárgyalni, msot rólatok van szó.


És nagyon kevesen képesek mosolyogni,kellemes érző női arcot mutatni.

Ha végigmegyek egy közértben, 10 nőből 8 szürke egér, se a viselete, a mozgása, sminkje,haja, nem értékelhető, jellegtelen, arcuk mosolytalan, érdektelen. Nem flörtölni kell, de egy szép mosolygó női arc lehengerlő.


Nem csoda, ha a felpuccolt melleket, hosszú combokat, kacér mosolyt, és tekintetet veszik észre. Az ilyen pláza liba nem csak izlésficam, hanem nagyon komoly kritika is a szürke egérke nőknek.

2014. jan. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Szerintem nem voltál sértő, teljesen egyetértek veled :D Pontosan látom én is, hogy a nők többsége a "bottal se" kategóriába tartozik. De ha én fiú lennék nem a szőke világítótornyokat keresném :(
2014. jan. 24. 11:10
 8/20 anonim ***** válasza:
Ti nők meg ösztönösen a pénzre és a jóképűségre hajtotok, akkor is, amikor az ellenkezőjét mondjátok. Aztán az ilyenek csak megfektetnek majd otthagynak benneteket, aztán panaszkodtok. A normális értékrend nem menő.
2014. jan. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Én sem azt keresem, de ha belépsz valahová, azon akad meg a szemed.

Aki pedig mindig vevő a könnyű szexre, az is bukni fog rá.


És vanm itt egy kegyetlen dolog is, ami szöges ellentétben áll a lányregényekkel, és sokan nem látják be, de ez a valóság.

Ha valaki szexet akar, az fogja megmozgatni a fantáziáját, amelyikben több lehetőséget lát rá.

Egy garbós szürke egérke, akinek jó eséllyel 3 hétig/hónapig kell udvarolni hozzá, az nem lesz játékos azzal szemben, aki 3 óra után kapható rá.

Ezért "buknak" rá.


Értsük végre meg, az ilyen libák nem a diplomájukkal, és hawking dolgozatok szanszkrit forditásával fogják a pasikat, hanem mert felkeltik a szexulis érdeklődését, és meg is adják neki a szexet.

Aki éppen nem élete párját keresi, az a ksiebb ellenállás felé mozdul


Nem azt mondom, hogy akkor most az átlagos nőknek is rögtön szét kell dobni a lábukat, csak ha kiváncsiak az okra, akkor tényszerűen ez az ok.



Ettől mgé tartom az előzőt, a nőies külső, törődés magunkkal, és főleg a kedves arc, és mosoly jelentősen nőveli az esélyeiket.

Mert ez pedig minden olyan pasit egyből bevonz, amelyik viszont nem simán kettyinteni akar, de ha nem mosolyog, egy bemutatkozás után is elmegy mellette az utcán. És előbb-utóbb minden férfi szexhiányos lesz ha éppen nincsen senkije. Döntő többségük egy szexpartnerrel letudja (akinek nem kell hetekig könyörögni) aztán keresi tovább a leendő párját.

Mondhatnám a libáknak is van szerepük ebben a "táplálék láncban". (különben nem is léteznének)

2014. jan. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én személy szerint nem szeretem az izmos jóképű pasikat. Az csak a bónusz:) Ha van humora, azzal vesz le a lábamról leginkább
2014. jan. 24. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!