Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Teljesen biztos, hogy előbb-ut...

Teljesen biztos, hogy előbb-utóbb mindenki megtapasztalja a kölcsönös szerelmet?

Figyelt kérdés

Huszonéves vagyok, és eddig mindig vagy én szerettem viszonzatlanul, vagy valaki más engem. Nincs velem semmi komolyabb baj - átlagos testalkat, átlagosan normális (megbízható, őszinte, stb.), tényleg teljesen átlagos vagyok, de lassan kezdem feladni.


Van valami titka az ismerkedésnek, vagy hogy hogyan lehet magunkhoz vonzani embereket? :D Jó, gondolom kisugárzás, önbizalom számít, de az valamennyire adott, nem? Tetszettem már embereknek, szóval nem lehetek egy bányarém (vagy egy elviselhetetlen rémség), de eddig sosem tetszettem annak, aki nekem nagyon.



2014. júl. 7. 01:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 17,5 évesen sikerült és azóta együtt vagyok a lánnyal (1 éve lassan). Nekem sose vallott előtte senki szerelmet, de én a helyedbe adnék egy lehetőséget azoknak, akikről tudod, hogy bejössz nekik, hátha valamelyikőjüket te is megkedveled.
2014. júl. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eddig én is mindig így jártam és én is ugyanezt kérdezem. Hogy lehet az, hogy mások már ennyi idősen a sokadik párjukat "fogyasztják", nekem pedig még sosem jött össze a kölcsönös vonzalom - csak az egyoldalú, de az mindig. 23L
2014. júl. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én is így vagyok vele :(
2014. júl. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te különleges vagy és egyszer majd valaki az őszinteségedet és az egyszerűségedet nagyra fogja becsülni . :) Hidd el!
2014. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen szívás én is voltam szerelmes de sosem abba akinek én is tetszettem. Mindig olyanba voltam évekig viszonzatlanul bele esve aki rám sem hederített. Pedig én sem vagyok bányarém.


Én maradok inkább egyedül mint olyannal akit nem szeretek. Forever Szingli :)


25/N

2014. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem!
2014. júl. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos, csak ki kell várni. Nekem 10 évenként jött egy-egy.
2014. júl. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!