Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van olyan, hogy...

Szerintetek van olyan, hogy lányoknak tetszem mondjuk a városban csak annyira nem mernek jeleket adni, hogy egyszerűen levegőnek néznek vagy direkt rám se néznek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez rohadt nagy dilemma.... Utcán vagy bárhol én sem észlelem, hogy valamelyik lánynak is szimpatikus lennék.

Viszont tudom magamról, hogy nem vagyok bányarém, akiknek itt mutattam képet, azoknak nagy átlagban tetszettem.

Ennek ellenére például netes társkeresőn hiába írok normális rendes levelet a legtöbben le sem szarnak...

Szóval fogalmam nincs, mi lenne a kérdésedre a jó válasz, de ha megnyugtat nem vagy egyedül! :D

21/F

2014. júl. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, és van ilyen. Nem tudok jeleket adni, mert zavarba jönnék, nincs gyakorlatom benne. Nemrég megkaptam fiú barátaimtól, hogy "jéghidegen viselkedem". :P
2014. júl. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, szerintem megéri rámosolyogni vagy szemenzi a lánnyal, vesztenivalód nincs, és legalább egyikőtök nem nyuszi.
2014. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!