Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan csókoljak meg egy...

Hogyan csókoljak meg egy srácot, aki ugyanannyi idős, mint én egy osztályba járunk és nincs semmi olyan kapcsolat köztünk? De nekem nagyon bejön

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:

csak úgy sehogy, előbb legyen köztetek olyan kapcsolat

főleg azért ne tedd, mert az osztálytársad és nagyon kellemetlen lenne ha visszautasít és mégis látnod kell majd szinte minden nap

2014. júl. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

de jó, hogy neked is csak a külső számít


azért ilyekor örülök, hogy kép nélkül levelezve lányok szokták dícsérni a személyiségemet, legalább már tudom, hogy egész egyszerűen a felszínes tini csajok miatt nem volt még barátnőm és ezért ilyen szar a fiúk helyzete manapság

2014. júl. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2.Ki mondta/írta, hogy csak a külső számít??
2014. júl. 8. 12:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilván ne úgy csináld, hogy évnyitókor köszönés helyett a nyakába ugrasz :) szerintem figyeld meg, hogy viselkedik, mikor beszélgettek, szemezz vele, stb. De én fiú vagyok, csak az én nemem szempontjából tudom, hogy működik ez, nem igazán tudok neked tanácsot adni, de mindent bele ;)
2014. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönööm :)
2014. júl. 8. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!