Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ennek a csajnak a másik srác...

Ennek a csajnak a másik srác jön be jobban, én meg nem annyira, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivan? :DD
2014. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Van egy csaj,aki nekem bejön, de nem tudom ,hogy őneki most inkább a másik srác jön-e be jobban. Amikor a srácra néz, látom a tüzet a szemében, szóval szexuálisan biztos vonzódik hozzá eléggé, meg vele kedvesen beszélget.

Velem viszont néha kedves néha meg nem, ha megszólítom zavarba van, kicsit elpirul, és csillogó szemekkel szokott nézni.

2014. júl. 8. 18:15
 3/6 anonim válasza:
vagy csak szórakozik mindenkivel :D
2014. júl. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem hiszem,de azt miből tudhatnám,ha mégis így lenne?
2014. júl. 8. 18:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudhatod, meg kéne ismerni közelebbről, ha közeledni szeretnél felé akkor kezdj el beszélgetni vele, aztán azt is megtudhatod mit érez irántad és nem kell találgatni. :)
2014. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és beszélgess vele, mert rám az a jellemző aki nem igazán tetszik azzal önfeledten tudok beszélgetni és aki meg tetszik annál zavarban vagyok..tehát kivülállónak ugy tünhet, hogy akivel nevetgélek az tetszik, akit meg majdnem hogy kerülők az meg nem jön be, holott forditva van.
2014. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!