Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tetszik nekem, de nem...

Nagyon tetszik nekem, de nem tudom hogy érdeklem-e. Mit kéne tennem szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik, kb 4 éve de erről senki nem tud. Az utóbbi időben többször láttam és nemrég bejelölt facebookon. Fogalmam sincs hogy tudnám a tudtára adni hogy tetszik ezért lájkoltam pár képét, ő megbökött én visszaböktem de az óta semmi. Viszont ha feltöltök képet szinte ő az első aki lájkolja. Nem tudom, hogy tetszem-e neki. (ne nézzetek hülyének hogy csak facebookon próbálkozok de nem nagyon merek lépni másképp, pedig minden ismerősöm azt mondja szép vagyok de nincs önbizalmam valahogy mégse)

Szerintetek mit tegyek? Hogy adjam tudtára hogy tetszik, vagy lépjek valahogy? Légyszi segítsetek nagyon fontos lenne. Ja és ő 22f én 18l.


Előre is köszi a válaszokat.



2014. júl. 9. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Így nehéz, de a lényeg, hogy ha történik valami olyan, amikor csak eszedbe jut, hogy na most lehetne lépni, akkor tedd meg ne gondolkozz. De ha csak simán ráírsz szerintem akkor sem fog megenni.
2014. júl. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 WheneverYouWant ***** válasza:

Csak olyan lányoknak szoktam likeolni a képét aki tetszik...

Nem neked kell lépni hanem neki... te annyit tehetsz hogy megkönnyíted neki a lépést(ha esetleg az van a dologban hogy nem mer)

2014. júl. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ez az hogy nem merek rá írni, meg sztem nem az a fajta aki nem mer lépni.. de amugy mások képét nem nagyon lájkolja.. kicsit furának is tartottam h az enyémet meg rögtön. de ha tetszek neki akkor miért nem lép?!
2014. júl. 9. 18:51
 4/4 anonim ***** válasza:
cicivillantás!
2014. júl. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!