Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerősnek jelölt a fiú aki...

Ismerősnek jelölt a fiú aki tetszik de nem írt nekem semmit. Akkor nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Fura mert annyira nem ismerjük egymást, a nevemet is kb kinyomozta. Bejelölt ismerősnek, de ennyi. Visszaigazoltam és semmi. Ha érdekelném akkor írt volna nekem valamit ugye?
2013. aug. 17. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
bejelölt hogy több legyen neki
2013. aug. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát ja. van neki 400 valamennyi ismerőse...
2013. aug. 17. 16:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, de szerintem az arcod alapján ismert meg, és a közös ismerőseitek alapján talált meg facen.
2013. aug. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, azt tudom hogy hogyan talált meg. Ki volt írva a nevem egy listára, de csak a keresztnevemet tudta hogy Szandra vagyok. És így a listáról kinézte a teljes nevem. Mondjuk furának tartom hogy így rámkeresett.
2013. aug. 17. 16:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki bejelölt ismerősnek nem jelenti azt, hogy tetszel neki, biztos arc alapján fölismert és ennyi.
2013. aug. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Egy pasinak ha tetszel az ír.
2013. aug. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-osnak igaza van
2013. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!