Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Léteznek kiegyensúlyozott...

Léteznek kiegyensúlyozott fiúk/férfiak, akik nem lelki roncsok?

Figyelt kérdés

Megértem, hogy stresszes a világ és sok családnál vannak problémák, és nekem is jutott rossz is elég.

Nem olyan régen beszélgetek egy sráccal, aki elé ma is elmentem a munkahelyére. Kávéztunk, beszélgettünk, sokszor van rossz kedve, de ma mikor végeztünk, és indultunk, annyit mondott, hogy jobb ha most nem beszél emberekkel és ott hagyott.

Nem az első eset, hogy egyszerűen elegük van az emberekből és emiatt otthagynak.

Nem csüngök senkin, nem is volt még rendes kapcsolatom.

16L



2014. júl. 9. 19:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lelki roncs vagyok, de ennek ellenére boldog és kiegyensúlyozott.:D
2014. júl. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Biztos léteznek olyanok akikkel minden rendben..
2014. júl. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
szeretem magam
2014. júl. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Mondasz valamit, kérdező... tényleg mindig van valami lelki defekt... ami nem is baj, amíg el nem lök miatta.
2014. júl. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vannak csak szembe kell nézni önmagaddal hogy ne legyél lelki roncs.
2014. júl. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De már tényleg elegem van...a legdurvább eset az volt, akinek tényleg hasadt személyisége volt, pedig semmi sem látszott
2014. júl. 9. 19:36
 7/14 C0r3 ***** válasza:
Már nem azért, de 16 évesen nem dolgozó srácokkal kéne randizgatnod. 16 évesen még kevesebb a lelki roncs :D Egy biztos, én tuti nem hagynálak ott, mert tudom, hogy szarul esne. Szimplán rossz srácot fogtál ki... (16F)
2014. júl. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

pffff, még ilyet :D én sose voltam ilyen rosszul, hogy ilyeneket mondjak...

Én egy kedves szótól is rendbejövök, ha valami gondom van :D

2014. júl. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Magad sem van kiegyensúlyozott, akkor miért bajod az, hogy mások sem azok? Szükséged van esetleg egy kis lelki terápiára? Szívesen segítek, ha elérkezettnek látod rá az időt.
2014. júl. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
A 16 évesek többsége a legéretlenebb.Sőt a 16 évesek többségénél kezdődik a depi.
2014. júl. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!