Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 15-17 éves vicces, jófej,...

Csollimoli kérdése:

15-17 éves vicces, jófej, helyes fiúk nem akar valaki haverkodni? :D

Figyelt kérdés
Nem szeretnék semmi kapcsolatot, sem szexet csak barátkozni szeretnék jófej pesti srácokkal :) én 16 éves, pesti lány vagyok
2014. júl. 9. 19:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Najó én nem csak beszélgetni akarok, eljárni ide-oda, bulizgatni de csak mint a barátok! És nem egy internetes barátra gondoltam, és persze nem fontos, hogy helyes legyen, de azért mégis kellemesebb egy jóképű sráccal mutatkozni az utcán :D de ez nem egy fontos kikötés nálam
2014. júl. 9. 20:07
 12/14 anonim ***** válasza:

Ide-oda?pl?

Milyen bulikba?:D

Csak érdekel:D(am egyáltalán nem érek rá sajnos:/)

2014. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
77%
takarodjatok már mitt kell itt kamuzni, hogy nem számít a külső?! legutóbb is ilyen lánnyal taliztam, aki váltig állította, hogy neki nem a külső a lényeg, aztán mégis úgy fikázott a külsőmön olyan célzásokat tett. elegem van a mai tini pitsákból, igényeitek azok vannak, de ti mégis mit tudtok nyújtani cserébe?! egyrészt unalmasok, buták, felszínesek vagytok, másrészt meg tényleg nem vagytok jók másra csak dugásra -.-
2014. júl. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ezt jól meg mondtad :DD csak az a baj, hogy rám ez egyáltalán nem igaz, ne általánosíts kérlek, mert én kikérem magamnak nem vagyok unalmas, és felszínes sem, szerintem nagyon jóindulatú vagyok és kedves és ha annyira kíváncsi vagy még szűz vagyok, nem fekszem le fűvel fával
2014. júl. 9. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!