Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet egy felnőtt férfi...

Lehet egy felnőtt férfi annyira félénk, hogy nem mer elhívni egy lányt randizni, csak kerülgeti, és zavarban van, mikor beszélget vele?

Figyelt kérdés
Vagy ilyenkor mindig van más a háttérben, ami gátolja? Érdekelne, hogy valakinek van-e ilyen tapasztalata, hogy valami nagyon lassan indult, vagy a fiú túlzottan óvatos volt. Olyan férfiak válasza is érdekelne, akikkel előfordult, hogy így viselkedett, illetve mi az oka, ha látványosan tetszik neki a nő, de mégse tesz határozott lépést.

2014. júl. 8. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen,lehet.

Azért,mert nem érzi magában az erőt ahhoz,hogy odamenjen hozzád és nem szeretné megalázni saját magát azzal, hogy elutasítod.


Ha szeretnéd,hogy odamenjen és kezdeményezzen,akkor egy leheletnyit határozottabb jeleket adj az irányába.

2014. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet ilyen, az én férfi ismerősöm 28 éves, de nagyon nem tudott velem mit kezdeni. Tetszettem neki, de SEMMIT nem lépett az irányomban, azt leszámítva, hogy elhívott randizni. Nem közeledett, nem ért hozzám, nem mondott semmit, alig haladtunk előre. Utána tudtam meg, hogy nagyon is tetszettem neki és ő azt hitte, így a helyes.

Szóval van ilyen, de ritka 25 fölött.

2014. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, nálam is hasonló, kb 1 hónapja nézegetjük egymást, mindig mosolyog meg örül, ha lát, apránként kezdett beszélgetni, meg arrafelé van dolga, ahol velem összefuthat, viszont egyelőre nem hívott el sehova, de látszik, hogy zavarban van, ha beszélgetünk, meg hát egy nő azt látja, ha a pasi úgy néz rá...csak nem tudom, meddig érdemes várni, meg a magánéletéről sem tudok semmit, van-e barátnő, család
2014. júl. 8. 22:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van, itt vagyok például én is. De már másabb az, amikor már két ember valamennyire ismeri egymást, és úgy kellene az egyik félnek továbblépni. De nekem még lehetőségem sincsen erre, nincsen hol, és nincsen kivel ismerkedni. Én egyébként nemcsak a nőkkel kapcsolatban vagyok ilyen félénk, hanem általában véve is.
2014. júl. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!