Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ha nincs meg a...

Szerintetek ha nincs meg a kapcsolat elején 100%osan a testi vonzalom, akkor nem is érdemes összejönni?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy pasival, igazából első találkozónk alkalmával úgy gondoltam, hogy nem az esetem, de mivel jól kijöttünk úgy döntöttem adok neki még esélyt. Második alkalommal már több is volt köztünk (csók), és jó volt, de valahogy nem éreztem még, hogy annyira vonzódom hozzá. Nem tudom, hogy érdemes lenne- e így belekezdeni vele egy kapcsolatba, hogy nem vonzódom hozzá annyira testileg, de már közel kerültünk lelkileg egymáshoz és azért nem teljesen közömbös nekem. Arra is gondoltam, hogy lehet ez azért van, mert elég ritkán tudtunk találkozni, lehet, ha gyakrabban találkoznánk akkor kialakulna bennem hamarabb a vonzalom.

Nektek mi erről a véleményetek? Szerintetek a kapcsolat alakulásával ha helyén vannak az érzelmek testileg is vonzóbbá válhat majd számomra?

21/L



2014. júl. 11. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
A te esetedben nyilván nem tudjuk megmondani, de velem megtörtént. Először mikor találkoztunk, fizikailag nem volt az esetem a pasas, de lelkileg nagyon is, a vonzalom a második alkalomtól kezdett alakulni lassan, és erősebbé vált. Most már 5 éve vagyunk együtt. :)
2014. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kerida ***** válasza:

Nem lehet tudni. Én a helyedben csak akkor jönnék vele össze, ha már biztos. Ha nem érti meg, hogy neked több közös programra van szükséged akkor váljatok külön.


Nem bíznék a véletlenek összjátékában mert lutri. Vagy lesz vonzalom, vagy maradtok így. Szóval nem áltatnám sem magam sem őt. Nincs garancia egyik kimenetelre sem.


Találkozgassatok, élvezd a társaságát és majd kialakul. Ha meg nem akkor nem szenvedtél egy hamis kapcsolatban vele.

2014. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak akkor jöjjetek össze, ha már kialakult a vonzalom!

Amúgy velem is hasonló történt, bár nem nagyon tudom megmondani, hogy a külső vagy a belső fogott-e meg előbb, de tény, hogy hónapokig meg sem fordult a fejemben férfiként tekinteni rá, aztán egyszer beütött a krach :)

2014. júl. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a gond, hogy ő nem akarná a programot, csak eddig nem volt annyi idő rá, de mostmár lenne. :)
2014. júl. 11. 20:42
 5/8 anonim ***** válasza:

ha egyre többet kapsz abból, amit nem kívánsz, akkor hamarabb meg fogod szeretni?

igen, ha elhiszed, hogy ez az egyetlen esélyed, és nem vár rád valami százszor jobb.

2014. júl. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem minden esetben van így. Az én esetemben még csak kölcsönös sem volt a dolog, mégis sokkal később alakult ki részemről a vonzalom.
2014. júl. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kettő találkozó után azért még ne vonj le sokmindent. Találkozzatok többet, nem kell sietni sehova, nem kell parázni, ki fog ez derülni hamarosan. :)
2014. júl. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
én egy határozott NEM-et mondok.velem is pont ez volt,vagyis először nem is akartam vele találkozni,aztán csak belementem,nagyon aranyos volt meg minden,randizgattunk egy párszor,gondoltam adok ennek egy esélyt,de már belátom hogy nem kellett volna,mert uutána kicsit úgy éreztem,mintha csak szórakoztam volna vele,pedig nem vagyok ilyen.
2014. júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!