Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A csajnak a másik srác jobban...

A csajnak a másik srác jobban bejön, mint én?

Figyelt kérdés

Van egy lány,aki nekem bejön, viszont nem tudom ,hogy neki inkább a másik srác tetszik-e jobban. Amikor a arra a srácra néz, látom a tüzet a szemében, szóval szexuálisan biztos vonzódik hozzá nagyon is, meg vele kedvesen beszélget.

Velem meg néha kedves néha meg nem :( , ha hozzá szólok zavarba van, kicsit elpirul, és csillogó szemekkel szokott rámnézni.



2014. júl. 13. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Lépj és megtudod.
2014. júl. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kétesélyes. Vagy az van, hogy azért beszél kedvesebben a haveroddal, mert ő tetszik neki, vagy azért, mert előtted zavarban van, előtte nem és kicsit legátolod.. Kimutatod, hogy tetszik neked?

Velem teljesen ez a helyzet, csak fordítva, én vagyok a lány és a barátnőmmel beszél lazábban a bizonyos srác.

Bár nálam az van, hogy sejti rólam, hogy tetszik nekem és szerintem emiatt szófukarabb és hullámzóbb a viselkedése jobban előttem. Hogy ez jót jelent, vagy rosszat, azt nem tudom.

2014. júl. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt még ő maga sem tudja.
2014. júl. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!