Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jogosan vagyok a pipa a sok...

Jogosan vagyok a pipa a sok helyes fiúra, amiért csak azért nm lehet nekem se barátnőm, mert a lányok rondának tartanak, viszont amelyik lány megismer dícséri a személyiségem és barátzónába rak?

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 22:17
 1/10 anonim válasza:
10%
Sajnos a mai lányok 80-90%ban ilyenek. A pénzes, kigyúrt pasikat helyezik előnybe.
2014. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 C0r3 ***** válasza:
100%
Hidd el nem elég helyesnek lenni..
2014. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Legyél kedves és probálkozz, valamikor csak sikerül.. de lazán fogd fel az elutasitást, valami olyanra készülj lelkileg, hogy 500 lánynál beprobálkozom és ha szerencsém van egy eljön velem egy randira.
2014. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyáltalán nem jogos. Arról senki nem tehet, hogy helyesnek született. Leginkább magadra legyél pipa, mert valamit nem jól csinálsz, kezdve azzal, hogy benyeled a barátzónás hülyeséget. Csak akkor leszel egy lány barátja, ha te is elfogadod, hogy "csak barátok" vagytok.


Ha küzdesz tovább, akkor talán sikerül megkaparintani a lányt. Ha nem, akkor mész tovább.

2014. júl. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne nyafogj már megint. Ezért nincs barátnőd.
2014. júl. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

teljesen jogos,velem is ez van.beszélgetni szeretnek velem vagy ha segítség kell akkor keresnek.

de egyébként hányingerük van tölem,mert ronda vagyok és vékony,ha utalást merek tenni valami olyanra,rögtön elborzadnak és utána inkább elkerülnek.

Persze az izmos,helyes fiúkkal kikezdenek azonnal.

2014. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Lehet, hogy a haragod jogos, de vajon van-e értelme? Egy harmadik személyre (pontosabban egy típusra) haragudni azért, mert valami nem jön össze kettőtök között (mármint te és a lány)? Ez szerintem gyengeség, és a könnyebb út választása... ráadásul egyáltalán nem oldja meg a problémádat, ugyanis attól sehogy sem jutsz ki a baátzónából, ha minden szépfiúra rondán nézel.

Az viszont baj, ha a lányok rondának tartanak. Csakhogy nem azzal van baj, amire gondolsz: nem a csontjaiddal vagy az izmaiddal vagy a bőröddel, a hajaddal, a szemeddel, a fogaddal, az orroddal vagy tudomisén... rengeteg olyan pasit ismerek, akit ha jól megnézel, rondának látnád, de valahogy jó az összkép, a kisugárzás, és valamiért nagyon vonzó. Persze, van, akinél a szépség benne van az alapcsomagban, de a te batyud sem üres (senkié sem az), csak addig rohangáltál keseregve és háborogva, hogy elfelejtetted megvizsgálni a saját adottságaida.

Szóval: lehet, hogy jogos, de biztos, hogy hülyeség.

2014. júl. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. Szimplán nyafka és irigy vagy, ezek a tulajdonságok meg taszítóak. Én biztos nem dicsérném a személyiséged. :D
2014. júl. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rondának csak azt tartják a lányok, aki belülről ronda. Az irigységed pokt egy ilyen tényező, senkinek sem imponál az, hogyha a helyes, izmos fiúkra vagy irigy, és utálod őket. Ne rinyálj, hanem csinálj valamit! Az izmosság miatt irigykedni hülyeség, te is pakolhatsz magadra izmot, ha van hozzá kitartásod. Az arcoddal nem tudsz mit csinálni, de az csak egy kis része az egésznek.
2014. júl. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!