Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a velemenyetek rola?...

Ismeretlen :) kérdése:

Mi a velemenyetek rola? Konolyan gondolja vagy csak teszi a szepet mert fiatal vagyok es megfektetne? A Srac 28 eves en 17 eves lany vagyok. Egy kozossegi oldalon ismerkedtunk meg.

Figyelt kérdés
a sracnak van rendes munka helye.. nagyon kedves mindenrol kikeri a velemenyem sokszor egyet is ertunk.. szeretnenk talalkozni autoval 3 ora az ut .. ő jonne hozzam.. randizni ... tudok egy szep parkot ahol lakok es oda mennenk.. mondta hogy csak puszit szeretne elsö alkalommal meg csokot .. ez az elso randin meg belefer nem ? es mondta hogy o nem akar elsietni semmit... nagyon tetszunk egymasnak.. es ha ugy lenne szerintem fel is vallalna hogy mi egyutt vagyunk .. nagyon rendes a srac nem iszik nem cigizik.. sokat melozik.. egy cegnel fonok.. mindig kikeri a velemenyemet meg mindenrol el tudunk beszelgetni.. kerdeztem hogy szereti e a gyerekeket mondta h igen es ohm mondtam hogy ha ugyis alakulna en 17 evesen nem szeretnek szulni es mondta hogy bem is szeretne majd 23-24 eves koromba raerek bovenn.. mi a velemenyetek ?
2014. júl. 14. 11:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
ne kezdj vele túl rendes biztos hazudik
2014. júl. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Leírva nagyon szépnek hangzik, de ha csak le akar fektetni, szerinted mit mondana? Biztos nem azt, hogy jó csaj vagy me gakarlak du*ni, hanem pont azt amit ír. Persze talizhattok és majd kiderül. Ha tényleg igaz amit leírtál akkor fog várni rád., de ha erőszakoskodik, akkor hagyd ott azonnal és vissza se nézz. 24/F
2014. júl. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerinted mit akarna tőled egy 11 évvel idősebb pasi? Persze, hogy szépeket mond... Ha elmondaná, hogy csak dugni akar, akkor leráznád, ezért inkább eljátsza a jófiút
2014. júl. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek...
2014. júl. 14. 11:44
 5/20 anonim ***** válasza:

találkozzatok és majd kiderül mit is akar pontosan

a helyedben elsőre biztos vmi nyilvánosabb helyet választanék, pl egy kávézót

2014. júl. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre, (ha nem ismerted még előtte, vagy nem ismerősöd által ismerted meg), akkor soha ne parkban, elhagyatott helyen találkozzatok. Hanem inkább valami bevásárló központ kávézójában, ahol sok ember jön megy.. vagy a belvárosban egy sétáló utcán, soha ne menj vele sehova elhagyott helyre. És tudjon róla anyukád, vagy egy barátnőd. Lehet, hogy nem hazudik, de mivel teljesen ismeretlen, amig ki nem ismered addig azért legyen benned egy kis fenntartás is. Persze találkozzál vele, meg beszélgessetek, aztán majd kiderül, ha jól kijöttök bármi lehet, most egy kapcsolatnál nincs olyan hogy lefektet, ha jól müködik kettőtök közt a szerelem, akkor majd idővel biztos az is megtörténhet.. Lehet rendes és nem hazudik, és komoly kapcsolatot szeretne, de azért lehet más is, ismerd ki elsőbb..
2014. júl. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem találkoznék vele kettesben. Megkérnék valakit, hogy kísérjen el.

Nekem tuti olyan jutna rögtön eszembe, hogy valaki más lesz ott, nem is úgy néz ki, amilyen képet küldött, vagy el akar rabolni :S

2014. júl. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy csak azt akar, ismerkedj meg vele jobban ha szerinted van esélye a dolognak...de ne add oda magad, mond meg neki, hogy várni szeretnél vele és tartsd is magad ehhez...és a reakciójából lejön, hogy mit akar...de talán ez a korkülönbség tényleg kicsit sok ebben a korban...jobban ismerjétek meg egymást, ne egyből a testi kapcsolatba merüljetek bele...


21F

2014. júl. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy ha egy csajnak udvarolunk, akkor mindig meg akarjuk fektetni is, csak ha látjuk, hogy komolyabban is érdemes tervezni vele, mert látjuk benne a női méltóságot, kulturáltságot, akkor finomabban kezeljük.


Azért ha már első randi előtt is túl nagyokat ígérget, akkor nem árt gyanakodnod. Bocsi, de az írásképed alapján egyszerűbb, hülyíthető csajnak tűnsz (ettől még lehetsz csinos).

2014. júl. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
az 5 os valaszolonak kulon koszonom.. :))) igazad lehet . :) ohm a parkba be van apitve egy jatszoter nem elhagyatott a hely .. mert ott van ugymond a varos kozepe sokan jarnak arra es esteleg meki be vagy ilyen helyre vinnem ahol azert :) vannak emberek vagy corso plaza ilyesmire gondoltam.. :) jah es apum tud rola hogy talalkozunk :D
2014. júl. 14. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!