Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A 14-15 év körüli tini lányok...

A 14-15 év körüli tini lányok felfigyelnek rám, jeleket adnak, vajon ők tudják, hogy én már felnőtt vagyok, csak tininek nézek ki (genetika, kisfiús adottságok, fiatalos vonások)?

Figyelt kérdés
Be is próbálkoztak már nálam igaz csak neten, mert kép alapján helyesnek tartottak és azt hitték korukbeli vagyok, de így a való életben is kint a városban látom a jeleket, hogy felfigyelnek rám meg néha mintha még zavarban is lennének tőlem vajon ők is azt hiszik, hogy korukbeli srác vagyok és, ha megtudnák valódi korom megijednének vagy járjának velem vajon ennek ellenére is, hisz a szülőket is simán át lehet vágni, hogy tini vagyok úgyis elhinnék (egyszer tapasztaltam). :D

2014. júl. 13. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, csak élőben is bepróbálkoznak.. 20 éves vagyok, te?
2014. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kerida ***** válasza:

lehet megvan az érett kisugárzásod, de ettől még nem néznek idősebbnek.

Szóval nyugodtan próbálkozz valakinek úgyis belefér ha idősebb vagy.

2014. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
és hány éves vagy ?:D Nyilván nem tudják hány éves vagy max tippelik , amugy meg a legtöbbjüket nem is érdekli szerintem mennyi idős vagy amig helyes vagy meg stb stb ...
2014. júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Van elég sok olyan fiú lány aki fiatalabbnak tűnik mimt ami valójában de szerintem az sose baj. Mutatól képet magadról?
2014. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!