Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nincsenek olyan tini...

Miért nincsenek olyan tini lányok, akik szívesen járnának egy csúnyának tartott fiúval, ha a fiút megkedvelik?

Figyelt kérdés
Mindig ez a magasság, testtömeg, helyes pofa mániája van a lányoknak én meg mindenféle lánynak szívesen adnék esélyt, de ők nekik ez sem kell, mindig várnak valami olyan fiúra, aki nem is létezik szinte. Már megőrülök, hogy senkinek sem kellek, mert csúnya vagyok. :'( Csak homokosok próbálkoznak mostanság be nálam, de ezektől csak még jobban elmegy az önbizalmam és csak még jobban utálom a homokosakat.
2014. júl. 14. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
kéne egy club nektek most komolyan csúnya lány csúnya fiú azt hiszem van egy ilyen társkereső de itt is össz lehetne hozni miért nem csináltok 1et?
2014. júl. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Pedig lehet velük kellene próbálkoznod. :-)
2014. júl. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
2014. júl. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2-es takarodjatok már ti homokos defektes idióták, remélem a jobbik, majd jól elintézi az összes defektest és végre mi heterok békében élhetünk a ti zaklatások, provokációitok nélkül!!


Volt már amúgy néhány lány, aki azt mondta nekem, hogy neki nem számít a külső, aztán mégis végül rondának tartottak ő is és valaki mással jöttek össze, ez olyan elkeserítő, mert én tényleg szívesen összejönnék csúnya lányal is, ha a lelke szép és kedves velem, nem ilyen bunkó, mint a legtöbb lány manapság, csak, mert csúnya vagyok. :(

2014. júl. 14. 14:42
 5/13 anonim ***** válasza:

Butaság általánosítani.

Én például többre értékelem, ha valakit szeretnek, mintha csak a külseje miatt beképzelt és utálják a normális emberek.

Nyilván ez két ellentét. És lehetnek éppen csúnya de undok Fiúk, és a jóképűek is lehetnek rendesek.

De a belső ami fontos a párválasztásnál.


Igen, tudom. Manapság egyre inkább nem így van.

De jómagam, és sok ismerősöm gondolkodik így.

Senkinek sem lehetetlen párt találni.

Csak jó helyen kell keresgélni.

2014. júl. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

Tessék, neked találtam:


[link]


Tuti szép a lelke. :-)

2014. júl. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Keress egy hozzád hasonló ronda lányt, akinek nincs önbizalma semmi és egésznap ezen kesereg. Ha sokat böngészed az oldalt tuti találsz itt is olyan lányt. Aztán majd boldogan éltek a kis felszínes önsajnáló világotokban, amíg meg nem haltok. :-) Happy End.
2014. júl. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
# 3 :D
2014. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 C0r3 ***** válasza:
#6, ez egy csaj? Mi a fene xD
2014. júl. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szerintem nincs olyan, hogy konkrétan csúnya valaki.. de tényleg

szerintem még nagyon fiatal lehetsz, hogy ilyeneken filozofálsz

2014. júl. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!