Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy van egy...

Miért van az, hogy van egy csinos vékony 21 éves lány és nem kell senkinek? Mi kell a mai másiknak? Megváltozni nem fogok az tuti, de mi kell egy pasinak manapság?

Figyelt kérdés
nem kellés
2014. júl. 14. 18:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hát rosszkor teszed fel a kérdést, mert pont itt kerestek pár hónapja téged:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__545..


Amúgy lehet, hogy túl jól nézel ki és ezzel riasztod el a normálisabb pasikat. Igaziból rettegnek a műkörmös plázacicáktól, mint társ, szóval tömegben beszólogatni jó, de társnak nem. Lehet, hogy ez a gond?

2014. júl. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

9, nekem is tetszik mint kifejezés, hogy közeli szempontból szemléljük a világot.

azt jelenti, hogy sok mindenben hasonlóan gondolkodunk, nincs köztünk állandó ellentét és távolság, mert elutasítunk valamit a másikból.

2014. júl. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
61%
Ha az a legnagyobb erényed, hogy "csinos vékony 21 éves lány" vagy, akkor nem csoda, hogy nem kellesz senkinek. Persze a bulvármédiából azt szűrheted le, hogy csak ez a fontos, de akkor az a rossz hírem van számodra, hogy a képernyő rossz oldalán élsz.
2014. júl. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Biztos csinos vagy, vagy csak ezt hiszed magadról? Nem akarlak megbántani, de sok lány csak bebeszéli magának.

Bár egyáltalán nem csinos lányoknak is van barátjuk, komolyan olyanoknak is, akik ingyen se kellenének. Nyílván a külső önmagában nem lenne elég elvileg, de a valóságban azért már egy hosszabb-rövidebb együttjárásra. A kérdésre tehát érdemleges választ nem tudok adni. Esetlegha nem lenne gond képet küldenél privátba? Nyugi nem elék vele vissza, biztos nem ismerlek, stb. stb.

2014. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"akik ingyen se kellenének"

??


te ajándékokkal tartod meg a csajokat?

2014. júl. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Előző előtti vagyok

Úgy értettem, hogy magyarán megmondva nem tetszenek, és nem tennék értük semmit

Nem szó szerint gondoltam

2014. júl. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!