Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudnám megismerni jobban?

Hogy tudnám megismerni jobban?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy lány aki tetszik. Egyik ismerösöm volt barátnője. "Barátnője" kb 1hónapot voltak együtt még régen. Egyszer voltunk lenn nála beszélgetni ott találkoztam vele elöször és nagyon megtetszett. Nagyson szimpatikus volt bemutatkozás puszi puszi. Hogy tudnám jobban megismerni szerintetek? Jelöljem be fészen és mit ir ak neki? Ez a megismerkedésünk már több mint fél éve volt. Mit tegyek szerintetek? Ha bejelölöm és ráirok mit írjak nem cinkes ez igy hogy volt paliján keresztül ismertem meg és találkoztam vele akkor most meg izé. Mit irjak vagy tegyek?:) köszi előre is.
2014. júl. 15. 15:23
 1/1 anonim válasza:
Írj rá még komoly dolog is lehet belőle.írd azt amit gondolsz hívd moziba találj ki olyan programokat ahol jól éreznétek magatokat
2014. júl. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!