Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy pasi, aki kapcsolatban...

Egy pasi, aki kapcsolatban él, miért közeledik egy másik lány felé?

Figyelt kérdés

Először barátkozósnak tűnt. Aztán egyre többet bókolt, kedveskedett, bár szurkálódott is (persze jó értelemben), szóval eléggé nyilvánvalóvá vált, hogy vonzódik a lányhoz.


Mire ez az egész, ha mégsem lép a tettek mezejére?



2014. júl. 15. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:

jaigen


barátság fiú és lány között...

ez csak valamilyen szintű szexuális vonazlommal valósulhat meg, különben evolúciós szempontból nincs értelme...

szokd meg, ilyen egy fiú-lány "barátság":D

2014. júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Lehet (nagyon helyesen) megállt a flörtnél ! Vagy te többet szeretnél ?
2014. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Így, hogy nem szingli, nem. Csupán érdekel, hogy mi ebben neki az érdekes. Ez azért már nem szimpla flört.
2014. júl. 15. 21:35
 4/7 anonim válasza:
Korrekt ,hogy tiszteletben tartod azt,hogy nem független . Lehet a srác kicsit élvezi ,hogy tetszik .. élvezi a sikerélményt .Azért kicsit te is partner voltál a játékban ,nem ?
2014. júl. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Inkább tartózkodtam. Ami sérelmezett többször is.

Beszélgettünk, elpoénkodtunk, ennyi. Ha valaki kedves velem, én is kedves vagyok vele, de azért tartottam a távolságot. /pedig nagyon tetszik a srác/

2014. júl. 16. 09:30
 6/7 anonim válasza:
Hány évesek vagytok ? :-)
2014. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ő 18, én 20. Miért? :)
2014. júl. 16. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!