Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Smink nélkül tényleg minden...

Smink nélkül tényleg minden nő csúnya?

Figyelt kérdés

2014. júl. 16. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a nő akivel mostanában járok össze sose sminkeli magát egy kicsit sem és gyönyörű :)
2014. júl. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
NEM!
2014. júl. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1-es, nem lehet, hogy csak te nem veszed észre, hogy sminkeli magát? Láttam már én is olyat, hogy azt hittem, nem sminkel, és később vallotta be, hogy igen.
2014. júl. 16. 13:07
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Van aki szép smink nélkül is, bőven akad ilyen. De tény, hogy sminkel MINDENKI szebb.
2014. júl. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, sőt... egy nő attól szép, hogy nem a smink szép rajta, hanem ő maga.
2014. júl. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem sminkeli magát .... Hidd el :)
2014. júl. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sok olyan barátnőm van aki nem sminkeli magát csak néha (én is így vagyok).
2014. júl. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én sosem használok sminket és remélem nem vagyok csúnya. XD

(Na jó, mostanában a Párom kedvéért néha használok egy minimális sminket, de az is kimerül a szempillaspirálnál.) :)


21/L

2014. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

Nem.

Én simán elmegyek úgy bárhová, hogy nem sminkelem magam, ugyanúgy megnéznek, ugyanúgy tetszem, mindenki azt mondja, hogy szép vagyok smink nélkül. Nem dob rajtam olyan nagyon sokat a smink, csak szemceruzát szoktam szolidan használni, meg egy kis szempillaspirált. Alapozóm pl. egyáltalán nincs is.

2014. júl. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ez elég relatív kérdés...Kihez képest? Aki kutyámhoz képest szép, egy modellhez képest már nem biztos.

De mindenki egyedi. Lehet, hogy aki nekem csúnya, az másnak gyönyörű. Mivel senkinek sem egyforma az ízlése.

Az őskorban sem volt smink...

Nem, a NŐK smink nélkül a legszebbek. Ezért nem értem, hogy tizenéves lányok miért vakolják magukat...

2014. júl. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!