Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy magabiztos, és "nagy...

Ha egy magabiztos, és "nagy dumás" férfi szólít le egy nőt a pl vonaton akkor mennyi az esély arra h minden második lánnyal is ugyanezt teszi?

Figyelt kérdés
2014. júl. 16. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
27,43%
2014. júl. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Tuti hogy minden lánnyal ezt csinálja. Én az ilyet el szoktam hajtani, akkor is ha jól néz ki.
2014. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
próbálkiozik kinél összejön vagy leragad vagy tovább megy ezt nem tudni előre
2014. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Aha, szóval az illető inkább álljon le az első elutasítás után és inkább maradjon egyedül évekig ahelyett hogy más nőknél is bepróbálkozzon. Meg a lófaszt!
2014. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs senkije, akkor valahogy meg kell ismernie a lehetséges jelölteket, nem? És nem a lányok fogják őt leszólítani. Amíg nem talál magának egy partnert, addig nyilván le fogja szólítani azokat, akiket erre alkalmasnak talál.
2014. júl. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#2: "Tuti hogy minden lánnyal ezt csinálja. Én az ilyet el szoktam hajtani, akkor is ha jól néz ki."


Íme az élő példa, hogy miért kezdeményezünk egyre kevesebben a nőknél. Hát akkor inkább az örök magány...

2014. júl. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
és mivan akkor ha minden lányt leszólít?Istenem....Mit kéne tennie??Ha valaki elutasítja utána eret vágni?Annyira ostobák az emberek
2014. júl. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. amúgy a kérdés azért merült fel bennem mivel nagyon szimpatikus volt számomra, a számomat elkérte, és nagyon remélem h lesz folytatás:)főleg mivel elsősorban nem is a külsejével fogott meg, hanem a hihetetlen határozott fellépésével:)
2014. júl. 16. 13:49
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

NAGYON jól tette!!!


99%, hogy minden olyan lánnyal ezt teszi, aki szimpi neki! És ezt is NAGYON jól teszi, életre való, de az nem jelent semmi rosszat, ha sokkal ismerkedik! Ebben nem lehet semmi kivetnivaló!

2014. júl. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!