Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tudom mi lenne a legjobb...

Nem tudom mi lenne a legjobb egyre magányosabbnak érzem magam. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még párkapcsolatom ami lehet már eléggé ciki főleg ilyen idősen. Az a baj hogy egyszerűen undorodok a mai emberektől,divattól meg úgy az egész élettől vannak haverok akikkel néha elmegyek bulizni de néha úgy érzem náluk is kilógok a sorból. De a napjaimat általában itthon töltöm. Szeretnék már télleg egy helyes normális lányt találni magamnak csak az itteni lányok nagy részétől hányingerem van itt most nem a külsőről van szó mielött félreérteni valaki hanem ahogy viselkednek. Szerintetek bennem van a hiba vagy be kéne álljak nekem is a sorba?


21/f


2014. júl. 17. 05:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem benned van a hiba, de menj el pszichologushoz, és a depressziodat is kezeltesd. Fiatal vagy még nagyon, lehet később találsz csak barátnőt, nem ritka hogy 23-24 évesen, ezt ne fogd fel ennyire tragikusan. Probálj meg olyan elfoglaltságot találni amivel kikapcsolodsz, sport, vagy valami hobbi, ahova el tudsz járni és fiatalokkal tudsz találkozni. Egy tánctanfolyam,konditerem, lovaglás.. ilyesmi, ahova mindig ugyanaz a társaság jár le, és előbb utobb beszélgethettek, barátkozhattok.
2014. júl. 17. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én is ugyanezt érzem de ahogy az 1. is mondta sokat segít ha más elfoglaltságot találsz(nekem a sport).De az érzés mindig

benned lesz csak elhalványul.


15/F

2014. júl. 17. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Két évvel ezelőttig nekem is ez volt az érzésem. Úgy éreztem, mintha nem ehhez a világhoz tartoznék, és csak egy üveglapon át nézném az embereket, míg az én világomban csak én léteznék, és bárhogy erőlködök, nem tudok kapcsolatot teremteni másokkal. Azután volt egy kiseb balesetem, és hirtelen átfordult minden. Tudom, hogy úgy hangzik, mint valami film, de rájöttem, hogy bármikor történhet valami az emberrel, és rossz lenne magányosan meghalni. Ez a gondolat adott erőt, hogy elkezdjek közösségi életet élni.
2014. júl. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna.

21/F

2014. júl. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyu. Én 31 vagyok és ugyanígy érzek. Nem bennünk van a hiba hidd el. Én is ezt hittem sokáig. Én sportolok, távol tartom magam a piától, drogoktól, nőktől... Hidd el lehet így is élni.
2014. júl. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Baromság, hogy nem benned van a hiba. Igenis rohadtul benned, mert általánosítasz és néhány rossz tapasztalat miatt ráhúzod a világra, hogy rossz. Tény, hogy nem halad jó irányba és rengeteg a felszínes és idióta ember, akit könnyen manipulál a média, azonban mindig lehet értékes embereket találni, csak ahhoz nyitni kéne és nem otthon ülni ahogy te is írtad. Mászkálj el, ismerkedj random, aztán majd találkozol 10 hülyével és egy normálissal, de neked csak a normális lesz a lényeg, a hülyéket meg lekoptatod. Ha Budapesti vagy akk írhatsz nekem is, igaz én is fiú vagyok, de szívesen elmegyek veled sörözni egyet, dumálgatni.
2014. szept. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!