Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok egy fiúba,...

Lány vagyok... kérdése:

Szerelmes vagyok egy fiúba, de ő meg a legjobb barátnőmbe. (? )

Figyelt kérdés
Hát... szerintem ez bonyolult ügy, 14 éves vagyok, baráti viszonyban vagyok egy nálam 1 évvel idősebb sráccal. Abba a gimibe jár, ahova őszre én fogok menni, a barátnőmmel... szomszéd városban van, busszal fogunk bejárni, mint ahogy a fiú is... szoktunk üvegezni, és legutóbb barátnőm pörgetett a fiúra, és az kérdezte tőle, h 10-es skálán, mennyire tetszem neki ×Đ... a srác azt mondta h 6.... mindegy ennyi elég lesz :D akit érdekel írjon üzit ;)

2014. júl. 10. 00:26
 1/3 anonim válasza:
A barátnőd neki mennyire tetszil?Ez sz*r ügy :(
2014. júl. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ez egy közösségi oldal és nem arra van hogy beirjad a problémádat és akkor priviben várjad a válaszokat, elöre megervezve,mert ha valki ugy gondola akkor irt priviben de nem korrekt másokat elöre szabâlyozni hogy okci ez van ez a téma akkor priviben lehet folytatni a diszkurzust és kizárni mindenkit hogy Hozzászoljon vagy segitsen ami miatt ez van és amit te elvársz mert azért hoztad fel vagy vetetted fel problémád. Persze lehet, hogy tévedek akkor javitsál ki és elnézést kérek hogy félre értettem a dolgot.
2014. júl. 14. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na és ők már voltak úgy is együtt?
2014. júl. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!