Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A gödör mélyén vagyok? Hogy...

A gödör mélyén vagyok? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Táborban voltunk, és volt ott egy fiú aki nekem nagyon megtetszett. Ismertem régebbről, de nem voltunk különösebben jól, viszont a táborban egy helyen többen kellet legyünk, mert nem volt elég a hely így egy kicsit zsúfoltan voltunk, de csak egy napig. Na szóval az a fiú a mi ágyunkban volt, aztán közeledett hozzám, majd egész éjszaka együtt voltunk egymás ölében meg át ölelt, és én azt hittem, hogy lehet köztünk valami, de másnap más lányra nyomult rá és szeretgette. Velem különösebben nem foglalkozott. Akkor ez most mit jelent? Nagyon bizonytalan vagyok, mert más lányok nagyon szépek én meg nem vagyok szép, nem tudok stílusosan öltözködni, ezért úgy gondolom, hogy nem tetszhetek neki. Egyébként volt már olyan aki a fejemhez vágta h csúnya vagyok. Nekem a srác nagyon tetszik. Szerintetek? Akk most ez mit jelentett vagy csak túl reagáltam? Bocsánat, ha hosszú lett, vagy érthetetlen csak össze vagyok törve.

2014. júl. 17. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

ezt hagyd ez a hímringyó legjobb bemutatása...nem is érdemel meg és ne is törd magad érte!


21F

2014. júl. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tudod, hogy mit jelent. El kellene felejtened.
2014. júl. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, tudom el kéne felejteni, de egyszerűen nem megy.
2014. júl. 17. 21:57
 4/7 anonim ***** válasza:
nem mondtuk, hogy könnyű lesz, csak, hogy azt kell tenned :)
2014. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
):)
2014. júl. 17. 22:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ez milyen táborban volt?
2014. júl. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
14/L, kézműves tábor, Budapest
2014. júl. 18. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!