Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk ti, hogy szoktatok...

Fiúk ti, hogy szoktatok udvarolni egy lánynak? Hogyan szoktátok a tudtára adni, hogy bejön nektek?

Figyelt kérdés
Hogyan szoktátok a tudtára adni, hogy bejön nektek? Valamint, mit tesztek meg azért, hogy bejöjjetek a lányoknak?

2014. júl. 18. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Elhívom fagyizni. Általában bejön.
2014. júl. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

minden dologra odafigyelek amit mond és úgy kérdezek megtudjam a fontos infókat...és pl kedvenc hely, kedvenc csoki, kedvenc tevékenység, kedvenc film.........ezekre megyek rá :) figyelek rá és ezt tudatom is vele visszajelzésekkel, hogy "tudok ezt azt" :) bókok dicséretek...mondjuk én mindig önmagam adom, soha nem leszek menő csávó...nem menőzök a cuccaimmal, a pénzemmel (pedig magamnak kerestem meg)...a belsőmet mutatom meg neki...az érzelmes oldalam amit a kapcsolatban is látna...engem szeressen ne a pénzem...


21F

2014. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sehogy.
2014. júl. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!