Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, köztetek van aki...

Lányok, köztetek van aki egyenes embernek vallja magát?

Figyelt kérdés

Van aki nem talál ki kifogásokat,hanem meg mondja az illetőnek(fiúnak) hogy nem tetszik neki?

Úgy értem az első randi után mondjuk..

Csak azért kérdezem,mert eddig nem találkoztam egy ilyen lánnyal sem..

kort is írjatok légyszi.!


2014. júl. 18. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben a legtöbb lány nem szeretne lekicsinylőnek tűnni a szemedben, nem szeretne megbántani. Ezért kerülgetik a kását. Ettől még lehetnek egyenesek.
2014. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én meg szoktam mondani, de nem úgy, hogy: "Ronda vagy, ne keress többet!", mert ez bunkóság. Inkább valami olyasmit, hogy: "Ne haragudj, de nem vagy az esetem. Lehetnénk barátok.". Ez azért jobban hangzik, bár a vége általában így is sértődés. Senki sem szereti az elutasítást. 16/l
2014. júl. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát én úgy vagyok vele,hogy azt jobban megértem hogy ha nem tetszem neki,és azt mondja..mint hogy kitalál valami okot..

Második amit írt az még oké..de ez a lehetnénk barátok néha kiborít engem..:D

Ment a zöld mindenkinek.!

2014. júl. 18. 13:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Én eléggé egyenes embernek tartom magam, én tuti nem hagynám őt kétségek közt. :) Ilyenkor inkább megmondom neki, hogy én úgy nem vonzódom hozzá, de barátnak meg nagyon jófej. :)
2014. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én megmondom,ha nem tetszik a fiú,de kíméletesen.Ettől még egyenes embernek tartom magam
2014. júl. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!