Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, őszintén melyikkel...

Lányok, őszintén melyikkel jönnétek inkább össze? Részletek lent

Figyelt kérdés

Egy szép fiúval, aki belsőleg csak átlagos, vagy egy átlagos kinézetűvel, akinek lelke van, megért, őszinte....

Vagyis fontosabb nálatok a belső, mint a külső?


2014. júl. 19. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
ezek a keresztkérdések,, jaj
2014. júl. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
belső sokkal fontosabb..csak minimálisan helyes legyen
2014. júl. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A másodikkal. Ha átlagos a kinézete, az már teljesen jó, a belső pedig még vonzóbbá teszi.

Nekem egyébként sem a szépfiúk tetszenek, a hanem férfiasak vagy nagyon okosak vagy tehetségesek. Szeretem, ha van miért felnézni a férfira.

De lehet, hogy kis tinikorban még a külső számít :)

2014. júl. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És melyik jobb a szexben? :D
2014. júl. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha túl lelkis, az se jó, sőt...!


De azért legyen lelke! Nekem fontosabb az összhang! Külső: nekem legyen vonzó, és ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy szép! De ha undorítónak találom, akkor hiába szép a belsője, ha undorodok attól, hogy hozzámérjen! És lehet, aki az én szememben jól néz ki, az mást meg taszít, és fordítva...


Viszont hiába néz ki jól, ha tuskó, vagy olyan sötét, hogy semmiről nem lehet vele elbeszélgetni, vagy csak ha egyszerűen teljesen más az értékrendünk, a világnézetünk.


Tehát a kérdésedre szerintem nem lehet egyértelműen válaszolni, ehhez két variáció édeskevés.

2014. júl. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha az átlagos kinézet azt jelenti, hogy nekem tetszik, akkor egyértelműen a második. ha nem tetszik, akkor egyikkel sem. a szépfiúk különben sem nekem valók. férfit kérek, nem valami tollászkodó modell kölyköt...
2014. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!