Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lány létemre miért van ez? 26/L

Lány létemre miért van ez? 26/L

Figyelt kérdés
Szóval bevallom őszintén metroszexuális vagyok,sokat törődők magammal és a külsőmmel ,de egy baj van,nem a fiúk néznek leginkább meg,inkább a lányok: persze fiúk is ,de a lányok többségben,nem értem miért? ráadásul érzem hogy azok a lányok biszexek..most hogy is van ez??

2014. júl. 19. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Vagyis téged a pasik érdekelnének? Egyébként meg a nők jobban megnézik egymást, mint mi pasik titeket. :D

26/F

2014. júl. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. "ráadásul érzem hogy azok a lányok biszexek"

Akkor szuperképességed van. Vagy csak minden lány, aki megnéz egy másik lányt biszex.

2. Attól, hogy sokat foglalkozol a külsőddel, még nem feltétlenül leszel vonzóbb. Az sem biztos, hogy akik megnéznek vonzónak tartanak.

2014. júl. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Küldj képet és mondunk véleményt...

23F

2014. júl. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

úgy van ez, hogy mindenki megnézni a szépet. én teljes mértékben hetero vagyok, de ha látok egy igényesen felöltözött férfit akkor megnézem, mármint a ruháját stílusát.

szerintem egyszerűen arról van szó, hogy jó csaj vagy! megnéznek a férfiak és a nők is. nem beszélve arról, hogy manapság már szabados a szexuális gondolkodás, sok nő próbálja ki nővel.

27F

2014. júl. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!