Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lány létemre csak én vagyok...

Lány létemre csak én vagyok ilyen "odaadó" vagy mi? Baj, hogy túl toleráns vagyok?

Figyelt kérdés
Olvasom, hogy állandóan a férfi utazik és mindent ő fizet. Viszont én hajlandó vagyok utazni is akár 180kmert egy taliért vagy ha véletlen ott lenne dolgom szólok. Bár volt aki konkrétan letojta. Kezdetben elvárható, hogy meghívjanak, viszont idővel szívesen hívnám én is kajálni. Nem hisztizek minden apróságért ha pl. fél órát késik a vonat, max iszom még egy kávét. Nem sértődöm meg ha nem válaszol 2-3 napig vagy bealszik a gép előtt, (tudom, hogy fáradt és korán kel, sok a dolga.) Ha késne valaki fél-1 órát az sem baj, velem is előfordul néha önhibámon kívül, mással is előfordulhat. Azért sem szóltam ha szinte sosem vagyunk kettesben, csak haverokkal. Mégis utalt már rá pasi, hogy nem szereti azokat akik mindenből problémát csinálnak, de neki 3 rossz szót nem lehet szólni, én viszont szeretek segíteni ismerőseimnek ha éppen olyan kedvük van... Kezdem úgy érezni, hogy az a gond, hogy túl sokat nyelek, nem hisztizek (közben gyűlik bennem, hónapokon át és nem beszélhetek róla senkinek, mert akkor hisztinek hívják és nyafogok... -.-) és velem mindent meg lehet tenni, nem érzik, hogy törekedniük "kellene" rá, hogy megfeleljenek, csak nekem "kell" megfelelnem.
2014. jún. 7. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Mutasd meg,hogy milyen nehezen kapható vagy és rohanni fognak utánad:D
2014. jún. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Érdeklődhetek a korod felől?? :D
2014. jún. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
pedig te vagy a normális, hidd el
2014. jún. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a normális hozzáállás a dolgokhoz de azért jó, ha neked is van valaki aki segít, ha rosszul vagy és meghallgat amikor kell.

Lábtörlőt vagy lelki szemetest ne csinálj magadból mert általában viszonzatlan marad.

2014. jún. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez lenne a normális,csak kevés ember van aki hasonlóan gondolkozik,mint Te. :) Hasonló lányt keresek magamnak,még nem találtam ilyet a 8 év alatt,de majd egyszer... :)

23/F

2014. jún. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
23 vagyok.
2014. jún. 7. 22:43
 7/10 A kérdező kommentje:
Mivel távkapcsolataim alakulnak ki többnyire, ezért a 2-3. tali a megismeréstől kb 1-2 hónapra esik. Ennyi idő alatt pedig már ha nem történik semmi akkor szerintem nem igazán vonzódnak egymáshoz. Több hónapig nem akarom váratni szerencsétlent..., amúgy sem vagyok már tini...
2014. jún. 7. 22:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem az a normális hozzáállás, hogy nyel. Az a normális, hogy nem zavarja. Nekem az jön le a kérdésedből, hogy téged zavar, csak nem szólsz. Akkor inkább szólj, és keress kevésbé problémás fiúkat, amíg nem változik meg ez benned, de az elfojtásnak nem lesz jó vége.
2014. jún. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazából az zavar, hogy nem értékelik a fáradozásaim. Túl sokat adok és úgy érzik, hogy ezért nekik kell kevesebbet adni. De lehet csak én fogtam ki valami gyökeret aki lelép ha megvan a csaj.
2014. jún. 18. 01:13
 10/10 anonim ***** válasza:

hol laksz, hogy csak távkapcsolataid lettek?

amúgy szerintem is ez lenne a normális.. :)

2014. jún. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!