Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért lelkibeteg a salsás...

Miért lelkibeteg a salsás lányok többsége?

Figyelt kérdés
Nem tudom, ki mit tapasztal. Én azt látom, hogy a többségének valami defektje van: általában nem engednek magukhoz közel senkit, mert rossz tapasztalatuk van valakivel korábbról - ami hát nyilván szomorú, de nekem is volt olyan, hogy "oké, majd találkozunk, most nem érek rá - aztán 1 hónap múlva kapcsolata lett", meg énis száz levelet küldtem társkeresőkön, soha semmiből nem lett még randi, mégse mondom azt, hogy "najó, nekem nem kell lány, minden lány szemét, mindenkit elhessegetek"
2014. júl. 20. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:

A salsa nem egy szósz?

Amúgy meg, egyértelmű hogy tőled nem akart semmit, csak nem volt elég gerinces, hogy kimondja.

Az emberek többsége lelkibeteg mellékesen. Csak ilyen-olyan módon rejti el, vagy kompenzál.

2014. júl. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem csak velem. Mással sem, akiket emlitettem, majdnem 2 éve nincs kapcsolatuk. Pedig nem kövérek, rondák hogy ne lehetne.
2014. júl. 20. 12:20
 3/7 A kérdező kommentje:
megfogalmazom máshogy: nem lelkibetegek, hanem nem engedik, hogy valaki szeresse őket
2014. júl. 20. 12:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés egy nagy butaság.
2014. júl. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engedik, csak nem Neked, hanem jóképűnek, izmosnak, pénzesnek. Az akár a hátukra is hugyozhat. Veled egy asztalhoz se ülnek le. Genetika mindent visz.
2014. júl. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ismerős sztori...hol salsázol? :)
2015. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

havonta 1x, minden nagyobb bulikon ott vagyok. Kizombások is, tapadnak mint a légy a szarra, idegen pasikra is. Amúgy meg a java még ronda is, sokkal jobbak vannak az utcán.

De mindegy, hogy hová megyek, már a tanfolyamon is ez volt...

2015. jún. 26. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!