Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ilyen sok jellemre...

Miért van ilyen sok jellemre aljas, önző lány manapság?

Figyelt kérdés
Csak játszadoznak a rendes fiúkkal, komolyan ezekhez tényleg egy verekedős tapló hapsi kell, az biztos jól megtanítaná őket a tiszteletre a fiúk iránt. Nem gondoltam, hogy valha én is ezt fogom mondani, pedig utálom az erőszakot, de káosz, ami a mai fiatal lányok jellemére jellemző. Pofátlanul el vannak szállva és nagyon aljas játékokat űznek fiúkkal, nem lehet egyet sem találni, akivel normális kapcsolatot lehetne és érdemes lenne kialakítani. Szomorú vagyok nagyon sokat csalódtam a lányokban. A legfájóbb, hogy épp a csúnya vagy átlagos külsejű lányokban csalódtam leginkább, valahogy ők jobban szeretik játszadozni a fiúkkal, a szépek legalább őszintén lekoptattak rögtön ismerkedés elején.

2014. júl. 20. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Miért van ilyen sok demagóg fiú manapság?
2014. júl. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
ennyire nem lehetsz csúnya biztos van valami csaj akinek kellesz
2014. júl. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
úgy is lehetsz még rendes, hogy nem hagyod, hogy játszadozzanak veled
2014. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Ez vissza is igaz! Nem csak a lányokat kell hibáztatni!
2014. júl. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
na már megint ezek a végtelenül gonosz lányok......
2014. júl. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Ilyen gonosz nemből barátnőd se legyen!

Napi hibáztató kérdés megvolt -.-"

2014. júl. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Őszintén sajnálom, hogy ilyen rossz tapasztalatot szereztél a női nemmel kapcsolatban.
2014. júl. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Pedig szerintem a Kérdezőnek igaza van,én is egy az egyben ezt tapasztalom.Persze meg lehet változtatni és változhatna a véleményem,ha tapasztalhatnék mást is,de mivel nem,ezért felmerül a kérdés,miért gondolnék mást,ha csak ezt látom és tapasztalom mindenhol?
2014. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Mégis sokkal több nőkben csalódott, panaszkodó férfitársat látni itt GYK-n, mint férfiban csalódott nőt. Csak lehet valami alapja ennek. Nem hiszem, hogy 1-2 nőgyűlölő troll írja tele a GYK-t hónapok óta ilyen kérdésekkel. Nekem is volt most hétvégén egy nagy csalódásom, és én is szarul érzem magam...
2014. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Fiúk, lányok, most csináljon úgy mindenki, mintha nem lennének rossz tapasztalatai az ellenkező nemmel, lehessen látni, milyen sikeresek vagytok.
2014. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!